Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Blogy, články, příspěvky na Dámeřeč.cz

Někdo by mohl říci, že se jedná převážně o problém mladých lidí, kterými otřásá puberta Ale ten má pravdu jen z části. V pubertě se velice zvyšuje produkce mazových žláz, což se neprojevuje jen nelibě vypadajícími pupínky v obličejové oblasti či na zbytku těla, ale i nadměrným maštěním vlasů. Najdou se ale i tací lidé, kterým příroda nepřála a s aknéozními problémy se budou potýkat až do konce života, neboť mají ten nejprotivnější typ pleti, čili pleť problematickou.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Akné

Právě v této době je čas pro výběr dětského tábora pro své ratolesti… trh je ovšem veliký a i v této oblasti je nespočetné množství agentur a pořadatelů táborů. Dle čeho se tedy rozhodovat?

Agentura Haul má letité zkušenosti

Agentura HAUL má zkušenosti nejen s letními tábory, ale také školami v přírodě, dětskými dny, adaptačními kurzy, sportovními soustředěními, podzimními tábory a vlastně vším, co s dětskými volnočasovými aktivitami souvisí. Na základě svých dlouholetých zkušeností tedy radí především toto…

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Výběr letního dětského tábora

Ideální milenka je ta, která citově nebo sexuálně není spokojená ve vlastním vztahu, ale rozejít se nechce. Rovněž je dobrá milenka, která je volná a v žádném případě se nechce ještě vázat.

Pokud si chceš najít milenku, musíš napřed někde sbalit normální holku a teprve posléze si z ní udělat milenku. Dotyčná zřejmě nebude mít napsané na čele „chci být pouze milenka“. Celý proces balení je stejný jako když chceš sbalit holku, máme o tom už na našich stránkách hodně napsaného. Vše se začíná teprve měnit až po první schůzce. Měl by si být tak trochu psycholog. V každém případě citlivě a nenápadně stočíš rozhovor na téma vztahů a po pár odpovědích by ti mělo být hned jasný, jak asi na tom dotyčná se svými vztahovými potřebami je.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Jak si najít milenku

Stihli.cz – hubnutí bez hladu a stresu

Byla jsem tak tlustá, že když jsem šla do schodů, šla rychlejším krokem atd. tak jsem se strašně zadýchala a hned jsem byla zpocená. Velice mě to omezovalo a chtěla jsem zhubnout. Snažila jsem se držet dietu. Po nějaké době jsem ale nevěděla, co mám pořád vymýšlet za jídla, jak rychle zhubnout  co si mám kupovat, několikrát jsem měla neskutečný hlad, takže jsem snědla, co jsem viděla.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Dietologické centrum na bázi psychologie

  • 0 Komentáře

Mezi přední dodavatele plastových nádrží pro odpadní i upravenou vodu, plastových zásobníků a potrubí patří na našem trhu společnost AVT. Její technologická zařízení jsou určena pro veškeré průmyslové využití - do firem i domácností. Všechny produkty AVT splňují přísné normy, vyrábějí se z kvalitních materiálů a pomocí špičkových technologií.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Plastové potrubí od společnost AVT

  • 0 Komentáře

Manžetové knoflíčky – levný a originální dárek, který udělá hodně parády.

Znáte to, je to totiž stále dokola – Vánoce, jmeniny, výročí, narozeniny a další události, který vybízejí k obdarování. Co ale pořád kupovat? Většina páru se již v dnešní době na dárku dohodne a pak jen vzájemně dokoupí drobnost, aby měli v záloze alespoň nějaké překvapení.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Manžetové knoflíčky

  • 1 Komentáře

Obdivujete armádní oblast, maskáčové uniformy a hlavně značnou vojenskou techniku? Veliké přístroje, které si hledají cestu nedostupným libovolným terénem a budí pocit nezničitelných strojů? Pak vyrazte na novodobý tankodrom, kde Vám bude ukázána a předně zabezpečena jízda tankem , která je samozřejmě perfektní. Zrovna ve zmíněných oblastech si můžete zakoupit hodně netradiční a specifický okamžik, který může být naplněním Vašich nejtajnějších snů. Jízda tankem, to není pouze prezentace na výstavišti, ale unikátní a reálný okamžik.

Náruživí příznivci této techniky jistě velice brzy zbystří stroj s pojmenováním VT55.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Báječná a nezaměnitelná jízda tankem

S kvalitní sanitární technikou od společnosti Merida se můžeme setkat v mnoha veřejných institucích, organizacích i v soukromých firmách. Provozujete hotel nebo restauraci? Chcete, aby se zaměstnanci či klienti u vás cítili jako doma? Pak určitě investujte do kvalitního vybavení na toaletu a do koupelny.

Hygienické potřeby značky Meridy

Merida patří k předním dodavatelům hygienických potřeb, koupelnových doplňků a sanitární techniky na českém trhu.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Netradiční dávkovače mýdla Merida

  • 0 Komentáře

Chcete ženu obdarovat jedinečným darem? Za svitu měsíce v úplňku se mohou odehrávat zvláštní úkazy. Dámský parfém Giorgio Armani Code Luna přesně tyto pocity slasti kombinuje do tajuplné vůně. Stejně jako nelze odolat nažloutlému měsíčnímu svitu namodralé tmy, tak i vůně tohoto parfému si pohraje s náladou a pohádkovou atmosférou.

Giorgio Armani Code Luna

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Svůdný Parfém Code Luna

  • 0 Komentáře

Bylo mi 25 let. Byla to šichta jako každá jiná. Stejná jako ostatní u nás v hale ČKD.

Ráno sem byl klasicky dojebaný z cesty metrem a ještě víc tou břečkou sněhu a hnusu, Te co v Praze robí auta a ne komíny. Po ranním pivku sem ráno z šatny šel rovnou za soustruh. S chlapama jsme ho vtipně přejmenovali na soudruh. Tak stojím, nic moc nedělám, uvažuju jak hrála Sparta a že Slováci z Třenčína jsou mrdky. Stojím a soustužím. Dělám kola pro tramvaje a unáším se snem, jaké by to asi bylo, kdyby jezdily v tom svobodném světě, v tom u.s. ej. Kolem jde předák tak dlabu na sny a dělám a soustružím, co to dá

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Jak to tenkrát bylo

  • 0 Komentáře