Chcete ženu obdarovat jedinečným darem? Za svitu měsíce v úplňku se mohou odehrávat zvláštní úkazy. Dámský parfém Giorgio Armani Code Luna přesně tyto pocity slasti kombinuje do tajuplné vůně. Stejně jako nelze odolat nažloutlému měsíčnímu svitu namodralé tmy, tak i vůně tohoto parfému si pohraje s náladou a pohádkovou atmosférou.

Giorgio Armani Code Luna

Sladká duše vanilky rozzáří mysl a cedr potvrdí rozumovou náklonnost k běžným a krásným předmětům. Poté se přeci je projeví touha a radost. Po noci přichází další den s dámským parfémem Giorgio Armani Code Luna, který umí být záhadným, ale nakonec odhaluje svoji jasnou a veselou povahu.

Tajná síla

Noc je velmi krátká a zmizí jako slabý vánek nad městem. Magickou silou spojení šťavnatých plodů hrušky, hořkostí pomeranče a teplem bergamotu přitahuje neobyčejné nálady, až mrazí v zádech. Tento dámský parfém je stvořen, aby ochromil mužskou sílu a vydal tajemství noci. Parfém Giorgio Armani Code Luna je stále proměnlivý a působí v noci jako pohlazení neviditelnou rukou paprsků

Svůdný parfém pro každou hravou duši

Dámský parfém Code Luna je nejen velmi tajemný a nevypočitatelný, ale svůdný a ohromující. Žena je vždy obestřena vůní jako zrod nových světů v galaxii. Proniká do vědomí jako odvážná myšlenka, která otřese sebevědomím. Parfém Giorgio Armani Code Luna se nebojí magie a kouzel. Neodhadnutelné mirabilis s pomerančovým květem ještě víc přitahují tajemno a stávají se zaklínadlem duše.