Obdivujete armádní oblast, maskáčové uniformy a hlavně značnou vojenskou techniku? Veliké přístroje, které si hledají cestu nedostupným libovolným terénem a budí pocit nezničitelných strojů? Pak vyrazte na novodobý tankodrom, kde Vám bude ukázána a předně zabezpečena jízda tankem , která je samozřejmě perfektní. Zrovna ve zmíněných oblastech si můžete zakoupit hodně netradiční a specifický okamžik, který může být naplněním Vašich nejtajnějších snů. Jízda tankem, to není pouze prezentace na výstavišti, ale unikátní a reálný okamžik.

Náruživí příznivci této techniky jistě velice brzy zbystří stroj s pojmenováním VT55.

Výtečné a všestranné jízdě pomůže především moderní tankodrom , jež je ideálně prostorný a vhodně připravený. Jeho seskupení a velikostní rozdíly předkládají naprosto vše, co lze v průběhu jízdy tímto strojem očekávat. Moment můžete projíždět ve vodě, poté zase vyjíždět do velikánských svahů nebo klesat do vhodných nížin. Nedílnou částí vojenského vozového parku je i velikánský transportér s označením BVP, který je možné také používat. I v rámci něho můžete zažívat bleskovou a prvotřídní jízdu plnou adrenalinu a optimálních vojenských podmínek.


Už od daného prvopočátku hovoříme o ježdění tankem, ale měli bychom specifikovat, že Vaší prvotní náplní bude především řízení tanku . Dlouhých 30 minut bude obrovský a nedobytný tank jenom pod Vaším vedením a řízením, kdy si s ním můžete hrát kdekoliv v daném tankodromu. Ovládání tohoto monstra samozřejmě nemusíte mít pod kontrolou jen Vy, ale i Vaši blízcí.

Tankodrom a jízda tankem se tak mohou stát naprosto perfektním a úchvatným dárkem pro každého odborníka a zastánce této techniky. Prožijte konečně něco originálního, co Vás naplní po libovolných stránkách. Vaše klidná jízda bude za všech okolností zabezpečena prvotřídním instruktorem, jenž Vám bude při ruce. Jízda tankem na excelentním tankodromu již dozajista čeká.