Stihli.cz – hubnutí bez hladu a stresu

Byla jsem tak tlustá, že když jsem šla do schodů, šla rychlejším krokem atd. tak jsem se strašně zadýchala a hned jsem byla zpocená. Velice mě to omezovalo a chtěla jsem zhubnout. Snažila jsem se držet dietu. Po nějaké době jsem ale nevěděla, co mám pořád vymýšlet za jídla, jak rychle zhubnout  co si mám kupovat, několikrát jsem měla neskutečný hlad, takže jsem snědla, co jsem viděla.

Nakonec jsem to vzdala. Pak jsem se ale dozvěděla o poradně v Ostravě, kam docházejí lidé hubnout. Začala jsem tam tedy také docházet. Když jsem doma držela nějaké diety, vždycky jsem hladověla a to byla chyba. Tělo mělo nedostatek živin, takže si ukládalo tuky do zásoby. Proto je důležité jíst pravidelně, aby tělo nehladovělo, jak nejrychleji zhubnout ale také aby nebylo přesyceno. Když drží člověk několik diet a hubne špatně, nese se to s ním potom celý život a pořád bude mít problém s nadváhou. Tady mi sestavili jídelníček, tak že jsem měla příjem všech živin. Skutečně jsem zhubla, a jelikož má mé tělo dostatek živin, nemusím se bát jojo-efektu.

Jak zhubnout břicho ?

Měla jsem tlusté břicho a chtěla jsem zhubnout. Říkala jsem si, že je zbytečné utrácet peníze za nějakou poradnu nebo kliniku a že zhubnout dokážu sama. Stačí jen nejíst. Pořád jsem ale nehubla. Zkusila jsem jinou dietu a také nic. Buď jsem zhubla a pak to zpátky nabrala a nebo jsem nezhubla vůbec. Takže jsem se nakonec do poradny objednala. Vybrala jsem si poradnu v Ostravě na Kuřím rynku. Jsou tam velice přátelští, ochotní a vždycky mi dobře poradili. Myslela jsem si, že když nebudu moc jíst, tak že zhubnu. Ale vyvedli mě z omylu. Když málo jíte, tělo má nedostatek a dělá si zásoby, hubnutí břicha

jelikož ví, že dlouho nic nedostane. Jakmile něco sníte, tělo si vše uloží, samozřejmě jako tuk. Teď už vím, proč mi diety nezabíraly. Díky jídelníčku, který mi sestavili na míru, jsem se naučila jíst pravidelně. Bála jsem se, že budu hladovět, ale nestalo se. Tím, že jsem jedla pravidelně, jsem opravdu nehladověla. Pociťovala jsem sama na sobě, jak pomalu hubnu. Bylo mi větší oblečení, lépe se mi dýchalo, nezadýchávala jsem se při chůzi do schodů. S touto poradnou jsem zhubla a hlavně zhubla jsem břicho.

více info zde : www.Stihli.cz