Ideální milenka je ta, která citově nebo sexuálně není spokojená ve vlastním vztahu, ale rozejít se nechce. Rovněž je dobrá milenka, která je volná a v žádném případě se nechce ještě vázat.

Pokud si chceš najít milenku, musíš napřed někde sbalit normální holku a teprve posléze si z ní udělat milenku. Dotyčná zřejmě nebude mít napsané na čele „chci být pouze milenka“. Celý proces balení je stejný jako když chceš sbalit holku, máme o tom už na našich stránkách hodně napsaného. Vše se začíná teprve měnit až po první schůzce. Měl by si být tak trochu psycholog. V každém případě citlivě a nenápadně stočíš rozhovor na téma vztahů a po pár odpovědích by ti mělo být hned jasný, jak asi na tom dotyčná se svými vztahovými potřebami je.

Drtivé procento žen bude chtít vztah. Tvá výhoda spočívá v tom, že určitě ne s tebou. Alespoň ze začátku. Ona tě taky na prvních schůzkách pouze testuje, porovnává si tě se svoji představou. To je chvíle pro tebe. Dáš jí najevo, že se do žádného vtahu nehrneš a pokud ano, tak až teprve někoho opravdu dobře poznáš. Tím ji vlastně říkáš, že jsi zodpovědný a zároveň ji dáváš jakousi šanci, že do budoucna nejsou dveře zavřené. V tomto duchu to držíš jak nejdéle to jde. Praxe je taková, že obvykle po třech, čtyřech měsících ji už dojde trpělivost a začne na tebe tlačit. Tady zbývá jediné, zopakovat ji naprosto rázně to co jsi ji říkal na začátku, že se do žádného vztahu nehrneš a budoucnost je pro tebe zatím daleko. Ona to buďto skousne nebo ne, hodně záleží na tvých sexuálních schopnostech. Je to obvykle půl na půl, kdy milenka zůstane nebo odejde. Ona odejde stejně, ale až později kdy ji definitivně dojde, že s tebou už nic vážnějšího být nemůže.

Mnohem jednoduší je případ, kdy se spolu hned na začátku na mileneckém vztahu domluvíte, anebo aniž byste o tom mluvili, zcela automaticky to vyplyne z kontextu. To je ovšem tak banální a jednoduchá záležitost, že o tomto případě se nemá cenu dál rozepisovat.

Shrnuto, žádnou milenku nemůžeš konkrétně nikde hledat, napřed se seznámíš s jakoukoliv holkou, nebo ženou a následnou domluvou, popřípadě lehce psychologickou manipulací se teprve k mileneckému vztahu dopracuješ.

Článek byl vypracovaný ve spolupráci s Univerzitou podsvětí.