Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

reklama, propagace, copywriting

Římské rolety

Ať už se bavíme o roletách venkovních, nebo těch interiérových, tak jedno je jisté – jsou stále oblíbenější. Estetika a lehké motivy elegance s nádechem moderny spadají do velmi žádaného sektoru.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Rolety

  • 0 Komentáře

KVĚTEN 2012      I v režimu propagace a podpory prodeje nemovitostí PROLUX Consulting Int. platí, že zájemce není v prvotní fázi kupujícím.

Prodej nemovitosti či její nákup je bezpochyby důležitým životním rozhodnutím pro každého z nás. Z řad těch, co mají zájem o koupi nemovitosti, nebo upřednostňují investice do nemovitosti před investicí např. do finančních, akciových či dluhopisových fondů se stávají zájemci o koupi nemovitosti. Je dnes samozřejmostí, že fungující realitní kanceláře prezentují své nabídky s pomocí různých vyhledávačů, které po zadání prvotních kriterií výběru typu nemovitosti, ceny, lokality nabízejí aktuální nabídku z portfolia dané realitní kanceláře.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Zájemce není kupující......

  • 0 Komentáře

Čas od času je někde zahlédneme, nebo se s nimi přímo setkáme. Jejich obraz nám nadlouho utkví v paměti a my se snažíme najít odpověď na následující otázky: proč jsou některé ženy úspěšné a jiné nikoliv? Jak je možné, že mezi námi existují ženy, které suverénně ovládají vlivné a silné muže? Mají snad, na rozdíl od ostatních, nějaký zvláštní dar nebo talent? Lze se této dovednosti naučit? A jaký je trend jinde ve světě?

V Americe například fungují dívčí školy, které připravují mladé slečny na dráhu manželek senátorů, prezidentů velkých společností nebo magnátů. V Rusku jsou populární filmy, kurzy a knížky s tématikou ,lov na miliardáře‘. A v Londýně se těší velké oblibě přednášky o tom, jak se stát perfektní businesswoman.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Abeceda ženského kouzla

  • 1 Komentáře