Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

volný čas, zábava, cestování

Právě v této době je čas pro výběr dětského tábora pro své ratolesti… trh je ovšem veliký a i v této oblasti je nespočetné množství agentur a pořadatelů táborů. Dle čeho se tedy rozhodovat?

Agentura Haul má letité zkušenosti

Agentura HAUL má zkušenosti nejen s letními tábory, ale také školami v přírodě, dětskými dny, adaptačními kurzy, sportovními soustředěními, podzimními tábory a vlastně vším, co s dětskými volnočasovými aktivitami souvisí. Na základě svých dlouholetých zkušeností tedy radí především toto…

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Výběr letního dětského tábora

Obdivujete armádní oblast, maskáčové uniformy a hlavně značnou vojenskou techniku? Veliké přístroje, které si hledají cestu nedostupným libovolným terénem a budí pocit nezničitelných strojů? Pak vyrazte na novodobý tankodrom, kde Vám bude ukázána a předně zabezpečena jízda tankem , která je samozřejmě perfektní. Zrovna ve zmíněných oblastech si můžete zakoupit hodně netradiční a specifický okamžik, který může být naplněním Vašich nejtajnějších snů. Jízda tankem, to není pouze prezentace na výstavišti, ale unikátní a reálný okamžik.

Náruživí příznivci této techniky jistě velice brzy zbystří stroj s pojmenováním VT55.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Báječná a nezaměnitelná jízda tankem

Bylo mi 25 let. Byla to šichta jako každá jiná. Stejná jako ostatní u nás v hale ČKD.

Ráno sem byl klasicky dojebaný z cesty metrem a ještě víc tou břečkou sněhu a hnusu, Te co v Praze robí auta a ne komíny. Po ranním pivku sem ráno z šatny šel rovnou za soustruh. S chlapama jsme ho vtipně přejmenovali na soudruh. Tak stojím, nic moc nedělám, uvažuju jak hrála Sparta a že Slováci z Třenčína jsou mrdky. Stojím a soustužím. Dělám kola pro tramvaje a unáším se snem, jaké by to asi bylo, kdyby jezdily v tom svobodném světě, v tom u.s. ej. Kolem jde předák tak dlabu na sny a dělám a soustružím, co to dá

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Jak to tenkrát bylo

  • 0 Komentáře

Jak jsme dobyli Plzeň aneb Punkratz jede na výlet

Pátek

Tak je to po roce zase tady! Plzeňský festival metalových, rádoby metalových a jiných podivných kapel. Jsem natěšený a již se těším na sraz s Kubou na Wilsonově nádraží v Praze. Stačí deset minut cesty ranním metrem a první z předsevzetí se bortí v prach. Tohle bez alkoholu rozhodně nepůjde. Na hlavním si kupuji plechovku piva a jdu si před vchod dát ranní cigárko. Překvapivě je mi opětovně nabízená absolutně výhodná koupě parfému, nejspíše značky Aue de Romale. Ani na třetí výzvu se nepřestávám chovat rasisticky a koupi stále odmítám. Přesunuji se raději zpět do haly. V tom už naštěstí dojíždí krychlík z Nymburka a už jsme na tu záplavu podivných existencí, alespoň dva.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Jak jsem dobyl Plzeň

  • 0 Komentáře

Není to krásná představa? Venku sníh a zima, vy uvnitř malebné chalupy v Krkonoších během zimních dnů usrkáváte horký čaj či kávu a bavíte se nad neustálými otázkami dětí, zdali vás i zde Ježíšek se svými dárky najde. Nebo také to napětí cestou na chalupu v době přerodu roku, přípravy na jistě památnou akci na oslavu Silvestra a pak samotný průběh veselice kolem krbu, ohňostroje, plného baru. V žádném případě se nenechte zviklat a jeďte do Krkonoš na Vánoce i na Silvestr. Nebo na oba dva svátky najednou!

www.chatachalupa.cz

AddThis Social Bookmark Button
  • 0 Komentáře

Krásy Jižních Čech lákají turisty z celé naší republiky k návštěvě. Ať už jste příznivci historie nebo raději chodíte v přírodě, Jižní Čechy mají mnoho z obojího a jsou skutečným skvostem pokud se přírody a historických i kulturních památek týče.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Ubytování penzion Minor jako výchozí stanoviště pro výlety do okolí města České Budějovice.

  • 0 Komentáře

Poznávací zájezdy organizujeme již od roku 1992 a v současné době nabízí poznávací zájezdy po celé Evropě – Velká Británie (Anglie, Skotsko, Wales), Irsko, Španělsko, Francie, Švýcarsko, Itálie, Chorvatsko, Kypr, Bulharsko a řada dalších zemí včetně domácích poznávacích zájezdů v České republice. V nabídce jsou dále Pobytové zájezdy a dovolená u moře, které zajišťujeme letecky z Brna a Ostravy.

Poznávací zájezdy dlouhodobě nabízíme i jako eurovíkendy do nejvýznamnějších evropských center – Londýn, Paříž, Řím, Petrohrad a také do atraktivních oblastí – Andalusie, Svatojakubská cesta, Katalánsko, Mallorca, Toskánsko, Sicílie, Istrie, Slunečné pobřeží, Skotsko, Wales, Orknejské ostrovy, ostrov Skye aj. Připravujeme poznávací zájezdy i pobytové zájezdy také do mimoevropských zemí Jižní Ameriky - Brazílie, Argentina nebo Peru s návštěvou proslulých měst jako Rio de Janeiro, Lima, Buenos Aires či unikátních přírodních oblastí, jako vodopády Iguacu, Amazonka, Machu Picchu aj.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, Last Minute

  • 0 Komentáře

Zdravím Vás čtenáři těchto stránek...mého příspěvku

Jsem dostala tip, kde bych  mohla vyplácat své písmenka. Je pravdou, že píši ještě na jiných stránkách, ale já mám písmenek dostatek, tudíž bych mohla zvládnout občas přispět i Vám. Teda pokud budete mít zájem o ty mé plácaniny.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Začínám

  • 2 Komentáře