Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

zdraví, medicína, sport

Někdo by mohl říci, že se jedná převážně o problém mladých lidí, kterými otřásá puberta Ale ten má pravdu jen z části. V pubertě se velice zvyšuje produkce mazových žláz, což se neprojevuje jen nelibě vypadajícími pupínky v obličejové oblasti či na zbytku těla, ale i nadměrným maštěním vlasů. Najdou se ale i tací lidé, kterým příroda nepřála a s aknéozními problémy se budou potýkat až do konce života, neboť mají ten nejprotivnější typ pleti, čili pleť problematickou.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Akné

Léky na hubnutí jsou velmi obsáhlou kapitolou. Vidíme je v mnoha reklamách a slibují vysněnou postavu za pár týdnů. Dá se jim ale věřit? Některé určitě pomáhají, jiné pouze lákají zákazníky. Sice po nich zhubnete, ale brzy se dostaví jojo efekt. Jak si ale vybrat ten pravý doplněk? V první řadě by vás mělo zajímat složení přípravku a samozřejmě i zkušenosti předešlých uživatelů.

Já jsem se zajímala o čistě přírodní doplněk stravy na hubnutí Andropharmia Slim. A čím mě zaujal?

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Andropharmia Slim: Představujeme vám přírodní léky na hubnutí

  • 0 Komentáře

Úprava obočí patří u většiny žen k naprosto běžné údržbě zevnějšku. Je jen málo takových, jejichž obočí vypadá dokonale bez jakéhokoli zásahu. Jsou ženy, které je mají husté a tmavé a jeho tvar korigují pomocí pinzety a jsou další, jejich obočí je příliš světlé či řídké. Zde pak přichází na řadu kromě úpravy tvaru i barvení obočí, které se musí pravidelně opakovat.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Permanentní make-up obočí. Dokonalé, precizní, přirozené.

Hledání vnitřní harmonie, zdraví a obecné spokojenosti je pro dnešního člověka stále komplikovanější, ale o to aktuálnější téma. Řešení však nemusí být zdaleka nedosažitelné a staré čínské praktiky Čchi-kung k němu otevírají cestu.

Pár rychle zhltnutých soust často nekvalitního jídla, velké pracovní vypětí, stres a málo přirozeného pohybu. Když se tyto nejčastější „prohřešky“ běžného člověka sečtou, ve výsledku mohou znamenat nefungující mezilidské vztahy, špatnou koncentraci a v neposlední řadě se mohou projevit jako fyzická nevolnost nebo nemoc. Zatímco klasická medicína se zaměřuje na léčbu symptomů, podstata bývá ukrytá tam, kde léky zabrat nemohou. Cvičení Čchi-kung se naopak zaměřuje na prazáklad dobrého fungování těla a mysli.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Čchi-kung: jak se stát svým vlastním energetickým lékařem

  • 0 Komentáře

Historie vzniku akupunktury

Podle staré legendy jeden čínský chlapec trpěl silnými bolestmi hlavy. Jednou však nešikovně upustil kámen na svou nohu a to poměrně ostrou stranou. Co se stalo s nohou není známo, ale silná bolest hlavy ustoupila. Od té doby se chlapec proslavil ve svém okoli tím, že úderem kamene po noze léčil bolest hlavy svým sousedům. Tak se podle legendy ještě dlouho před objevením písma zrodila metoda dnešního léčení akupunktura.

akupunkturaPři archelogických vykopávkách se našli tak zvané byanshi (kamenné jehly), které byly používány pro regulaci životní energie v těle člověka a k léčebním cílům. Později pod nadvládou moudrého čínského imperátora Huang Di (2697-2596 let př. n. l.) více známého jako Žlutý imperátor byla metoda dovedena do dokonalosti a kamenné jehly byly zaměněny za tenké ocelové.

AddThis Social Bookmark Button

… Celý článek: Tradiční čínská medicína - akupunktura