Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Auto Moto

Jak probíhá ekologická likvidace vozidel

Napsal uživatel roman Úterý, 12 Listopad 2013 16:49

likvidace vozidelSlužby autovrakoviště ve smyslu likvidace autovraku jsou určeny majitelům, kteří vlastní vysloužilé, poškozené nebo havarované vozidlo. Každý, kdo je takového automobilu majitelem a potřebuje ho odhlásit z evidence, je ze zákona povinen dodržet určitý postup. Co se služeb vrakoviště týká, to, zda vám auto zlikvidují bez vašeho finančního prospěchu anebo vám za auto poskytnou ještě nějakou částku závisí především na jeho stavu.

   

I přes internet se nyní dá sjednat povinné ručení je to jednoduché a ještě ušetříte peníze

Napsal uživatel Ctirad Novák Pondělí, 26 Srpen 2013 21:27

povine ruceniPovinné ručení vozidel se podražilo. Bezpochybně je to další rána pro rodinný rozpočet, protože kromě povinného ručení pomalu, ale jistě zdražuje i benzin nebo nafta. Jak se tedy vyhnout zdražení pojistky na vaše auto? řešením může být porovnání nabídek jednotlivých pojišťoven a výběr té nejlevnější. Dříve by jsme si porovnání povinného ručení jen nechali zdát. Dnes je včak všechno jinak. Dnes je, díky internetu, porovnání nabídek pojišťoven a vyřízení pojištění jednoduché.

   

Připadá vám povinné ručení zbytečně drahé? Porovnejte nabídky pojišťoven přes internet

Napsal uživatel Ctirad Novák Sobota, 03 Srpen 2013 13:01

Vlastníte osobní automobil nebo jiné vozidlo? Tíží vás náklady na provoz tohoto vozidla? Ano v dnešní době dražších pohonných hmot nemusí být provoz automobilu zrovna sranda. K nákladům na provoz automobilu si přičtěte také náklady na opravy auta či jiného vozidla, náklady na technickou kontrolu a náklady na pojištění vozidla. Celkem z toho vychází poměrně velká částka. Nemyslíte? Jak ušetřit alespoň pár tisíc ročně?

   

Journeyman Gladiator X8 EFI V-Twin DeLuxe – dojmy po půl roce

Napsal uživatel otik Čtvrtek, 04 Duben 2013 08:19

čtřkaO letošním čtyřkolkářském bestselleru Gladiatoru X8 se již popsalo hezkých pár stránek papírů i webů. Tato nová osmistovka z dílen CF Moto řádně rozčeřila stojaté čtyřkolkářské vody a přinesla do českých luhů a hájů výkon, sílu, pohodlí a kvalitu za vice než zajímavou cenu. Ovšem zatím se objevily pouze seznamovací nebo krátkodobé testy, ať již na kolech či na pásech. Tento článek ukáže, jak se však s pracovní čtyřkolkou sžil jezdec po půl roce testování, co nejvíce zaujalo, co funguje, co by mohlo být lepší atd.

   

Garážová vrata můžete mít v mnoha dekorech dřeva!

Napsal uživatel otto Zelenka Pátek, 22 Březen 2013 11:44

vrataNovinkou na trhu garážových vrat je obrovský výběr dekorů dřeva! Plzeňská firma Vratové systémy Mareš letos začala svým klientům nabízet kolem padesáti druhů dekorů dřeva na garážová vrata!

Garážová vrata lze sladit s plastovými okny, neboť výrobce používá stejné folie jako výrobci plastových oken, kteří tuto možnost nabízejí již delší dobu. Plzeňská firma Vratové systémy Mareš, s. r. o. je na trhu už dvanáct let a svým zákazníkům zaručuje kvalitní výrobky i následný servis.

   

Autopůjčovna Optimarent

Napsal uživatel webdomena Úterý, 23 Říjen 2012 15:44

Půjčovna aut OptimaRent

Potřebujete půjčit auto? Autopůjčovna Praha Optima Rent vyhoví Vašim požadavkům. Půjčovna aut Optima Rent půjčuje auta čistá nejen zvenku, ale i zevnitř. Autopůjčovna PRAHA Optima Rent půjčuje svá auta včetně autorádia, satelitní navigace a dálniční známky standardně bez příplatku. Auta půjčujeme s plnou nádrží. Umožňujeme půjčení vozu i do zahraničí.