Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Garážová vrata můžete mít v mnoha dekorech dřeva!

vrataNovinkou na trhu garážových vrat je obrovský výběr dekorů dřeva! Plzeňská firma Vratové systémy Mareš letos začala svým klientům nabízet kolem padesáti druhů dekorů dřeva na garážová vrata!

Garážová vrata lze sladit s plastovými okny, neboť výrobce používá stejné folie jako výrobci plastových oken, kteří tuto možnost nabízejí již delší dobu. Plzeňská firma Vratové systémy Mareš, s. r. o. je na trhu už dvanáct let a svým zákazníkům zaručuje kvalitní výrobky i následný servis.

Na trhu jsou nové dekory dřeva „Letošní novinkou, po které zákazníci už dlouho volají, jsou nové dekory dřeva. Umíme vyrobit vrata v dekorech dřeva s mnohem větším výběrem. Dřív byly tak tři, čtyři dekory, dnes jich je na trhu téměř padesát, je to úplná novinka a mezi lidmi se to ještě tolik neví,“ prohlásil majitel Radek Mareš, který firmu vede se svou manželkou Valerií Marešovou.

„Výrobce, kterého v Plzeňském kraji zastupujeme, nabízí v současné době 48 druhů dekorů dřeva a ta nabídka se stále rozšiřuje, možnosti dekoru garážových vrat se srovnávají s možnostmi plastových či dřevěných oken tak, aby lidé mohli mít celý dům sladěný do jednoho dekoru dřeva. V nabídce jsou v podstatě všechny typy dřev a hlavně je tato možnost již finančně dostupná, dříve byly ceny velmi vysoké“ sdělila nám paní Marešová a dodala: „Brzy začneme nabízet také široký výběr folií v různých barevných variacích, které se používají místo dříve používaného nástřiku barvou. Použití folie zaručuje vyšší kvalitu a životnost barvy.Když někdo nechtěl dekor dřeva, ale třeba červenou nebo stříbrnou barvu, vrata se nastříkala. Barva se ovšem může odloupnout, kdežto folie jsou kvalitnější, dají se sladit třeba se střešní krytinou a velice zajímavě to vypadá u nových, moderních domů, kde se nedává důraz na dřevo, ale třeba na kov a jiné materiály.“

Garážová vrata je možné vyrobit také s integrovanými dveřmi nebo prosklenou částí. „To je velmi výhodné, když garáž využíváte třeba jako dílnu. Nemusít pak stále garážová vrata stále otevírat dokořán, a zabráníte tak úniku tepla.“ poznamenala paní Marešová.