Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

I přes internet se nyní dá sjednat povinné ručení je to jednoduché a ještě ušetříte peníze

povine ruceniPovinné ručení vozidel se podražilo. Bezpochybně je to další rána pro rodinný rozpočet, protože kromě povinného ručení pomalu, ale jistě zdražuje i benzin nebo nafta. Jak se tedy vyhnout zdražení pojistky na vaše auto? řešením může být porovnání nabídek jednotlivých pojišťoven a výběr té nejlevnější. Dříve by jsme si porovnání povinného ručení jen nechali zdát. Dnes je včak všechno jinak. Dnes je, díky internetu, porovnání nabídek pojišťoven a vyřízení pojištění jednoduché.

Jak mi internet pomůže ušetřit na povinném ručení?

Přes internet si můžete na stránkách povinné ručení porovnání najít nejlevnější nabídku pojištění pro Vás a toto pojištění si můžete také snadno vyřídit. Postup je následovný: pro porovnání zadáte údaje o vozidle a řidiči, následně se zobrazí tabulka s nabídkami pojištění a zde si vyberete pojištění a můžete ho vyřídit online.

Proč povinné ručení zdražuje?

Od roku 2000 v rámci konkurenčního boje pojišťoven povinné ručení zlevňovalo. Pojišťovny se snažily získat, co největší podíl na trhu a tak ceny snižovaly, což byla výhodná situace pro klienty. Od roku 2012 se situace změnila. Zástupci pojišťoven oznámily, že současné ceny povinného ručení jsou nízké a pojišťovny nemohou tvořit dostatečné rezervy a také zmiňovali zvyšující počet dopravních nehod.

U některých pojišťoven zůstala cena povinného ručení stejná, u jiných se zvýšila mírně a u dalších se zvýšila výrazně. Povinné ručení srovnání nabídek vám pomůže najít nejlevnější nabídku povinného ručení pro vás a tak můžete získat nižší cenu pojištění.

Kolik ušetřím na povinném ručení?

Záleží, kolik platíte za povinné ručení v současné době a jaká bude nejnižší nabídka. Povinné ručení ceník nejlevnějších nabídek obecně sepsat nelze, protože ceny nejsou ovlivněny jen parametry vozidla, ale také věkem řidiče a někdy také bydlištěm. Výhodou je, že porovnání nabídek je rychlé a zdarma, takže jej můžete snadno vyzkoušet.