Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Cestování a ubytování

Jak se stravovat v zimě

Napsal uživatel Administrator Středa, 07 Leden 2015 12:37

Stravování v zimě se od letního období malinko liší. Zatímco v létě tělo ochlazujeme, v zimě bychom si měli dát záležet na jeho zahřívání. A strava v tomto ohledu hraje důležitou roli.

   

Máte doma také tisíce fotografií a nevíte co s nimi? Vytvořte si video!

Napsal uživatel Fotoanimace.com - Vytvořte si animaci z fotografií Úterý, 03 Červen 2014 23:44

video z fotografií

 V dnešní digitální době máme kvanta fotografií ve všech zařízeních, které nás obklopují. Už ani nevíme kde jsou naše fotky z dovolené, začínáme mít problém co s fotografiemi dělat.

   

Letní tábor 2014

Napsal uživatel otik Úterý, 11 Březen 2014 19:47

Letní dětský tábor je nedílnou součástí dětských prázdnin. Určitě chcete, aby vaše děti prožili báječné a odpočinkové léto.

Jako každý rok je zde mnoho nabídek na tábory ze kterých je možné vybírat. Jedni dávají důraz na výukové témata, druzí spíše na logické hry a jiní, aby děti zažili co nejvíce dobrodružství a skupinových her.

   

Stěhování Praha, ČR a zahraničí - Alfa stěhování

Napsal uživatel Katarína Sivoňová Sobota, 15 Červen 2013 14:30

stehovani-prahaStěhování Alfa

Přemýšlíte o realizaci stěhování a ve velkém množství nabídek stěhovacích služeb nevíte, kterou stěhovací firmu si objednat?
Alfa stěhování s. r. o. klade největší důraz na kvalitu svých služeb a na spokojenost zákazníka. Protože je každé stěhování jiné, je náš přístup ke každému stěhování individuální.

   

Na batole s taškou nebo lodním kufrem?

Napsal uživatel Martina Limbergová Čtvrtek, 06 Červen 2013 23:30

logo mensi21Když byl Kubík malé miminko, stěžovala jsem si, co všechno musím nosit v tašce na kočáru. Myslela jsem, že až povyroste, bude to lepší a věcí ubude. To jsem ještě neměla tušení, že opak je pravdou a časem abych si snad na celodenní výlet pořídila lodní kufr. Nevěříte? Tak schválně malá rekapitulace výbavy mé tašky.

   

Ostrov Murter - klid a krása chorvatského ostrova

Napsal uživatel Mutbe Středa, 29 Květen 2013 13:13

ostrovJedním z méně známých chorvatských ostrovů je právě ostrov Murter, který se nachází mezi Zadarem a Šibenikem v blízkosti známého letoviska Vodice. Jedná se o menší ostrov, který lze přejet během cca. 1 hodiny automobilem. Velkou výhodou při cestě na ostrov Murter je spojení pomocí zvedacího mostu s pevninou v letovisku Tisno (za přejezd se neplatí žádný poplatek).