Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Máte doma také tisíce fotografií a nevíte co s nimi? Vytvořte si video!

video z fotografií

 V dnešní digitální době máme kvanta fotografií ve všech zařízeních, které nás obklopují. Už ani nevíme kde jsou naše fotky z dovolené, začínáme mít problém co s fotografiemi dělat.


 Poradíme Vám jak z nejlepších fotografií vytvořit originální dárekve formě videa. Můžete snadno vytvořit prezentaci propagující vás nebo vaši firmu. Vytvořit video nemusí být tak náročné jak se na první pohled zdá. Z fotografií lze zhotovit atraktivní animaci za poměrně krátký čas. Můžete si vytvořit nezapomenutelný zážitek z vašich nejlepších fotografií. Zhotovenou fotoanimaci budete mít kdykoliv a kdekoliv k dispozici doma i na cestách. Součástí animace může být i webová stránka, video je ve stránce umístěno, jednoduše tak přepošlete někomu odkaz na vaši stránku a video uvidí jen ten koho určíte. Stránka je propojena se sociálními sítěmi. Vaši přátelé můžou komentovat vytvořené video. 
 Na stránce Fotoanimace.com naleznete atraktivní šablonypro vaše animace z fotografií, obrázků a textů. Každá fotoanimace je doprovázena hudbou k fotografiím můžete psát vlastní texty. Univerzální styly animací uspokojí každého klienta i firmu. Připravte si fotografie, nebo jiné vaše obrázky a vložte je do systému. Výsledkem je video s www stránkou, které můžete sdílet s přáteli a klienty.