Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Pohovky

pohovkaKvalitní a pohodlná pohovka je nezbytná součást každé domácnosti. Máte možnost vybírat pohovky výjimečného designu, které zútulní každý byt i kancelář. Na výběr máte jak klasické pohovky, tak i pohovky rozkládací nebo s úložným prostorem. Zvolit můžete z různých designů, barevných potahů a materiálů. Jak si ale tu správnou pohovku vybrat? A kde ji nakonec zakoupit?

Pohovky a originální pojetí nábytku v prostoru místnosti

Každý z nás potřebuje po příchodu domů alespoň na chvíli vypnout. Každý z nás občas stráví večer před televizí. A každý z nás rád pozve na návštěvu pár přátel. Všechny tyto situace spojuje jeden kus nábytku. Ještě dříve, než dojde na první cestu do obchodu, vyplatí se prozkoumat prostor, kam je třeba ji umístit. Jde zpravidla o největší kus nábytku v obývacím pokoji, a tak více než u jiných zařizovacích předmětů platí „dvakrát měř a jednou řež“.

Společnost Lumax Nábytek nabízí kvalitní obývací nábytek, pohovky, rozkládací sedací soupravy i obývací stěny. Výhodou jejich výrobků není jen jejich funkčnost a skvělý design, ale také to, že jsou vyrobeny z odolných materiálů. Proto jsou rozkládací pohovky vhodné také na trvalejší a dlouhodobější spaní. Pohovky vyniknou v jednoduchém pojetí prostoru místnosti.  Pohodlné posezení Vám přinese kvalitní výplň sedáků i výškově nastavitelné opěrky pro podtržení pohodlí.  Elegantní styl je přirozený. Pohovku lze vždy vyrobit z různých materiálů v různých cenových skupinách.

Naleznete zde rovněž pohovky v různých barvách a materiálech, ať už látkového nebo koženého vzhledu, které pomáhají udávat tón vašeho obývacího pokoje, kosmetického salónu nebo kanceláře. Můžete si rovněž sestavit svou osobní pohovku zakoupením modulů pohovek, aby váš obývací pokoj získal unikátní vzhled. Sedací souprava je takřka srdce každého domova. Na pohovce strávíte s rodinou hodně času a pohovka je to první, čeho si Vaše návštěva všimne.