Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Bio krby

bio krbBio krby na ekologicky čisté palivo byly vyvinuty speciálně pro lidé obdařené estetickým vkusem. Z nich jde teplo ve všech smyslech tohoto slovního spojení. Unikátní hra živého ohně zmírňuje stres a únavu, přidává romantickou náladu. Obvyklé zdroje tepla vzduch vysuší a tím vytvoří pocit nepohodlí. Při spalování eko-paliva v bio-krbech se kouř, popel, saze a zápach vůbec netvoří nebo jejích produkce je omezena na úplné minimum.

Plamen bio krbů díky speciálnímu složení paliva ohřívá a zvlhčuje vzduch v místnosti. Podle Vašeho přání můžete v něm použít celou řadu aromaterapeutických produktů. V důsledku toho že zahřátí místnosti je optimální, rovnoměrně zvlhčený vzduch interaguje s esenciálními oleji aromaterapie, což blahodárně působí nejen na náladu, ale i na zdraví.

Bio krby jsou jednoduché a spolehlivé, jsou nainstalovány za pár minut v bytě, kanceláři, restauraci nebo venku, aniž by byla potřeba složitých stavebních úprav navíc.
Bio krby: „živé“ teplo a citelné pohodlí

Teplo rodinného krbu... Tento výraz k nám přišel z dávné minulosti a i přes tisíciletí význam ohně jako ústřední součást našeho života neztratil význam. Stačí pouze jednou posedět v lese u táboráku, nebo navštívit útulnou restauraci, kde je vybudován krb - na dřevo nebo elektrický – a ihned nejasná skutečně pulzující energie začíná zaplňovat nás, aby dala inspiraci a sílu. Tak proč myslet, že nejde dovolit si tento zázrak - skutečný krb - doma? Myslíte si, že potřebuje speciální práce? Vůbec ne!

Vytápění bio-krbem

Bio-krby to není jen estetický požitek. Stejně jako stovky let před tím, krby v bytě mohou a mají vykonávat nejdůležitější funkci – naplňovat domov jemným teplem. A zároveň krb může mít nejvíce vynikající nebo úplně tradiční vzhled podle vašeho vkusu - od klasiky až po ty futuristické podoby. Při instalaci krbů v bytě máte především zaměření udělat ho centrem interiéru, důležitým detailem, zářivým akcentem vaše domácnosti. Ale moderní bio-krb není jen dekorace: budou vám darovat s ničím nesrovnatelné teplo ohně - "domácí" teplo, které obohatí dům pohodlím a udělají konverzaci se svými blízkými ještě příjemnější.
Pohodlí a komfort používání bio-krbů

Dřevěné a plynové krby vyžadují budování komínů pro ventilaci spalin, specialistu, který se zabývá uvedením krbu do provozu po dlouhou dobu. Aktuální vývoj v oblasti využití bioenergie mohou nyní dovolit nám používat bio-krby na eko-palivo. To jsou krby bez komínu, protože při spalování prakticky neprodukují nežádoucí sloučeniny. Pokud chcete, budete moci nechat provonět svůj domov jakoukoliv aromatickou přísadou. Bio-krby mohou vyzařovat jemnou vůni kouře z měkkého dřeva nebo exotickými orientálními parfémy. Hodně důležité také je, že tento krb je bez komínu, což znamená, že jejich instalace je možná v libovolné místnosti, bez ohledu na to, kam chcete umístit tento zdroj tepla a světla.

Široký výběr biokrbů

Nižší teploty spalování umožňují použití nejrůznějších materiálů při výrobě biokrbů. Podle vašeho vkusu si můžete vybrat skleněný krb nebo krb s použitím keramiky, kovu - fantazie návrhářů je neomezená.
Rohové krby to je jeden z nejtradičnějších způsobů, jak přidat útulnou a jedinečnou atmosféru prostoru: malý stůl a dvě židle pomohou vytvořit možná triviální, ale takový teplý prostor pro důvěrnou konverzaci. Žádný dekorativní krb nedokáže vykouzlit skutečně intimní atmosféru.
Biokrb - jemný oheň vašeho domova

Sledovat oheň se dá donekonečna, a to není jen tvrzení: krbové vložky s jazyky opravdového plamene - je to zázrak na který se chce dívat pořád. Ekologické krby mohou být instalovány v kanceláři nebo městském bytě a při tom nemusí být vybudován komín. Do krbové vložky se vkládá bio-etanol ( Alkohol / Biolíh ), který hoří beze stopy a zároveň zvlhčuje vzduch jako skutečné dřevo. Ekologické krby - to je příležitost stát se znovu lidštějším a romantičtějším. Oheň je základem našeho života a tak bude po mnoho dalších tisících let. To je další příležitost být blíže k rodině a přátelům, a trávit spolu více času u zářivého fascinujícího zázraku přírody.