Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

E-shopy

Nebaví vás nákupy v drogerii? Ušetřete si čas a nakupujte přes internet

Napsal uživatel xanteashop Pondělí, 14 Červenec 2014 10:05

drogerieNebaví vás nákupy v drogerii? Musíte tahat domů tašky s drogerií a nebaví vás to? Příjde vám to otravné? Existuje řešení jak to urychlit. Chcete ušetřit čas i peníze? Nakupujte drogerii přes internet. Je to jednoduché a rychlé.

   

Obal, či pouzdro na mobil a tablet Nokia? Vhodná investice? ANO!

Napsal uživatel Nokiak Pondělí, 31 Březen 2014 06:02

Obal na Nokia Lumia 820.Obaly na mobily a tablety Nokia chrání Vaše zařízení před poškozením, nečistotám a vnějším vlivům. Často dokáží zabránít úplné devastaci zařízení. Jedná se tedy o vhodnou investici do ochrany Vašeho zařízení. Internetový obchod NOKIAK.CZ nabízí 100% tvarované obaly přímo pro daný model telefonu, nebo tabletu. Jedná se o originální obaly na jednotlivé modely sérií Nokia Asha, Nokia Lumia a dalších.

   

Levné dámské hodinky

Napsal uživatel Aragant Čtvrtek, 06 Únor 2014 18:02

hodinkyPokud i Vy patříte mezi lidi, které zajímá, jak věci ve skutečnosti fungují, jste tím pravým vlastníkem hodinek jedinečné technologie skeleton. Tento typ hodinek je výjimečný tím, že  můžeme nahlédnout přímo do jejich mechanismu.  Mechanické hodinky Skeleton s propracovanou, efektivní a ekologickou technologií automatu mají příznivce na celém světě.

   

Trezory na klíče

Napsal uživatel Jan77 Čtvrtek, 23 Leden 2014 11:00

Tresorag.cz - trezor KEY SAFEJsem novým majitelem hotelu v Severních Čechách. Nyní hotel renovujeme a přemýšlíme nad jednou věcí, kam všechny klíče. Podobné věci mají všechny hotely, ale i kanceláře, sklady, dokonce garáže.

   

Bigboardshop.cz – místo pro milovníky skate a snowboardu

Napsal uživatel Celoy Středa, 08 Leden 2014 10:34

alt

Teď by měli zpozornit všichni nadšenci, vyznavači a milovníci skateboardingu a snowboardingu. Právě byl totiž otevřen nový internetový obchod Bigboardshop.cz, který prodává výbavu právě pro tyto dva v posledních letech stále oblíbenější sporty.

   

Nezahrávejte si s nešťastným výběrem kočárku

Napsal uživatel R J Sobota, 23 Listopad 2013 09:33

kocarkyKočárek by měl patřit k místům, kde budou děti v co největším bezpečí. Jeho výběru proto věnujte  maximální pozornost. Pokud zatím vůbec netušíte, jak by měl Váš kočárek vypadat, můžete se inspirovat na našich stránkách Kočárky Michael.cz, třeba si za pár měsíců u nás kočárek i objednat. Každý rodič si musí nejprve ujasnit, co od svého kočárku očekává. Pak teprve  může vybrat pro své dítě kočárek, který bude nejenom ten nejkrásnější, ale hlavně bezpečný.

   

Fusaky, kočárky, hračky a nejen to pro miminka a batolata

Napsal uživatel Roman Juřica Úterý, 29 Říjen 2013 22:25

Fusaky, které nabízíme, jsou svými vlastnostmi a provedením jiné, než ostatní běžné dětské fusaky. Jeho silnou stránkou je termoregulační materiál Outlast®, který reguluje teplotu miminka. Díky Outlatu se ve fusaku Sport miminko nepřehřívá, ale není mu ani zima. Díky stahování pomocí gumiček se velikost fusaku přizpůsobí velikosti miminka.

   

Plastové boxy a přepravky pro přepravu a uskladnění zboží či vybavení Vaší firmy

Napsal uživatel ela Pondělí, 30 Září 2013 18:26

regalySháníte plastové boxy či přepravky? Vybavujete sklad, kancelář, firemní prostory? Potřebujete bezpečně přepravit nebo uskladnit zboží či inventář firmy? Neváhejte se na nás obrátit. Specializujeme se na plastové boxy pro průmysl i do firem a kanceláří.

   

Strana 1 z 2