Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Levné skeletonové hodinky

hodinkyObecně platí, že mechanické hodinky, podle povahy jejich pohybu, jsou dražší než quartzové hodinky. Kromě toho, existuje celá řada faktorů, které mají vliv na cenu hodinek.

Ve vztahu k pohybu, lze říci, že i na levných modelech, je tato část dobře navržen, a že všechny vysoce funkční prvky za použití nejmodernějších technologií, objevy, úspory dosažené na nefunkčních částí. Ve  velmi pečlivě provedených pohybů, všechny díly, zda je funkční nebo ne, skončil s velkou péčí. Všechny ocelové části jsou leštěné, mosty jsou zařízené a zkosené, všechny části jsou z vysoce  kvalitní a procházejí přísným testováním, zkrátka, výrobní standardy jsou mimořádně vysoké.

Case materiály lišit. K dispozici jsou plastové, pryskyřice, nerez, obecné kovy (obvykle mosaz), pozlacené kovy, zlato a drahé kovy. Kontrolujte buď zadní pouzdře hodinek, nebo průvodní doklady pro hodinky pro zpřístupnění kovového content.Plastic a pryskyřice kompozitů jsou obecně lacinější a tvoří převážně módní a sportovní hodinky. Nerezová ocel není drahý kov, a je široce používán ve sportovních hodinek.

http://levne-hodinky.net/

Ceny pozlacených hodinek se liší v závislosti na karatage zlata (např. 14 kt nebo 18 kt) a tloušťce pozlacení - měří v mikronech. Pozlacení může pohybovat od 2 mikronů až 30 mikronů a více. Drahé kovy používané u hodinek případech zahrnovat různé Karat zlaté, stříbro a v některých velmi high-end hodinky, platina.

Crystal typy se také liší, ale s menším počtem možností. Obecně platí, že krystal, což je sklo-jako krytina určen k ochraně ciferník hodinek, je buď plast, minerální sklo, nebo syntetického safíru. Plasty se používají u méně nákladných a hodně distribuovaných modelů. Minerální sklo je častější a silnější. Safírové sklíčka jsou dražší než minerální sklo, ale jsou nejenom odolné, ale také vysoce odolný proti poškrábání.