Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Digitální piana pro začátečníky

pianoPokud nejste odborníkem v oblasti hudebních nástrojů, pak jistě oceníte, pokud vám výrobce resp. prodejce nabídne konkrétní typy hudebních nástrojů vhodných pro vaše potřeby (nástroje pro začátečníky, pokročilé hráče a pro profesionály). Touto cestou, tedy usnadnění výběru pro zákazníky, se vydala i společnost CMI Melodia a.s. např. v oblasti digitálních pian. Příkladem jsou jejich doporučení na nákup kvalitního digitálního piana pro začínající hráče.

Konkrétně se jedná o osm vybraných modelů. Digitální piana pro začátečníky začínají na částce 13.990,- Kč s DPH. Zastoupení zde mají výrobci jako Yamaha, Suzuki, Ashton, Roland, Kawai a Kurzweil.

Jaké konkrétní modely jsou doporučovány začínajícím hudebníkům? Začněme kde jinde než u Yamahy – výrobce špičkových hudebních nástrojů s výbornými zvukovými vlastnostmi. Do kategorie digitální piana pro začínající spadají modely Yamaha YDP 142 a Yamaha YDP 162.

Dva modely digitálních pian má v tomto výběru i firma Suzuki a to piana Suzuki HP-1 a Suzuki HP-3.

Zbylou část nabídky tvoří piana Ashton Aurora 1000, Roland RP 301, Kawai CN24 a Kurzweil MP 10.

Z výše uvedených jsme vybrali tři modely, které si představíme o něco více.

Digitální piano Yamaha YDP 142

Jedná se o digitální piano s vyváženou kladívkovou GHS klaviaturou, které je určeno pro začínající hudebníky a studenty základních uměleckých škol. Hlavní přednost: klaviatura se simulací kladívkového úhozu, výborná kvalita zvuku či nové zvukové jádro Pure CF vycházející z nahrávek koncertního křídla.

Digitální piano Suzuki HP-3

Druhým modelem, který si představíme je digitální piano Suzuki HP-3 s 88 klávesami a 64 hlasou polyfonií. Suzuki HP-3 je jednoduchý a přitom naprosto dostačující model digitálního piana, který je šitý na míru pro začátečníky a středně pokročilé hráče. Za velmi příznivou cenu získáte hudební nástroj, který nabízí vše, co můžete od digitálního piana očekávat.