Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Elektro a počítače

Ventilátory a další náhradní díly na notebooky

Napsal uživatel Jana Magulová Pondělí, 14 Duben 2014 18:17

ventilatorySoučástmi všech notebooků jsou velmi choulostivé elektrosoučástky, pro které jsou velmi důležité spolehlivě fungující ventilátory. Ventilátory pro notebooky odvádí značné teplo od elektrosoučástek a tím zajišťují plynulý průtok vzduchu včetně ochlazování celého notebooku. Velmi vysoké teploty mohou způsobit špatné fungování elektrosoučástek a ve většině případů také způsobují poruchy nebo jejich úplné zničení. Hlavně z těchto důvodů je nezbytné zajistit spolehlivé a bezchybné fungování ventilátorů.

   

Zapněte si oblíbená rádia přes internet

Napsal uživatel petrnaku Úterý, 16 Duben 2013 23:05

radioPoslouchat rádio online je možnost jak poslouchat rádio přes počítač připojený k síti internet. Přes rádio online můžete poslouchat česká, slovenská a zahraniční rádia, které byste naladili přes svůj tuner na rádiu, ale také i ty, které byste nenaladili.

   

Recenze technologických "hraček"

Napsal uživatel multi seo Středa, 03 Duben 2013 18:55

technikaTechnika a technické vymoženosti jsou běžnou součástí našeho života. V této době si už nikdo z nás neumí představit žít bez takového notebooku, počítače nebo dokonce tiskárny. I právě v této chvíli přicházejí na technologický trh další nové a nové zařízení, které nám mají za úkol zjednodušit naše životy. Ale je pro nás tím náš život opravdu jednodušší? Pokud se chystáte koupit si nějakou technologickou "hračku", jistě jste narazili na problém, jak se vyznat v této technologické spleti zařízení. I to byl důvod, proč vznikla webstránka Technikapodlupou.com. Co všechno je možné na této stránce najít a co vás čeká vám prozradíme v tomto článku.

   

Dětské hry

Napsal uživatel Samlue Pátek, 18 Leden 2013 18:08

Celý svět se neustále vyvíjí a je jasné, že tohoto vývoje nejsou ušetřeny ani ty nejobyčejnější činnosti v životech obyvatel této planety. Vzpomeňte si kupříkladu na to, jaký byl život dětí před třiceti lety.