Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Zapněte si oblíbená rádia přes internet

radioPoslouchat rádio online je možnost jak poslouchat rádio přes počítač připojený k síti internet. Přes rádio online můžete poslouchat česká, slovenská a zahraniční rádia, které byste naladili přes svůj tuner na rádiu, ale také i ty, které byste nenaladili.

Mezi oblíbené české rádia patří Rádio Impuls, Frekvence 1 a Evropa 2.
Poslech většiny českých a slovenských rádií je zdarma. Poslech rádií přes internet je jednoduchý stačí vám počítač vybavený softwarovou konfigurací běžnou pro dnešní dobu a připojený k internetu ideálně rychlostí větší než 128kbit/s.
Poslech rádia vám může zpříjemnit vaši práci na počítači, je výborný zejména, když si najdete rádio, které vysílá vám blízkou hudbu a tak na rozdíl od poslechu hudby z PC nemusíte aktualizovat playlist a kupovat nové alba, ale posloucháte je přímo z vašeho oblíbeného rádia přes internet.
Naše internetové stránky obsahují přehled českých, slovenských a zahraničních rádií, která si můžete spustit přes internet. Stránky obsahují rádia, která můžete naladit i přes tuner na vašem rádiu a také rádia, která jsou čistě internetová a stejně tak najdete v našem přehledu jak rádia, která jsou žánrově univerzální tak rádia vyhraněná pro daný žánr. Navštivte naše internetové stránky a využijte možnosti poslechu rádia online zdarma.