Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

online hry zdarma, vyber si tvoji oblíbenou a hrej

Chcete si zahrát svoji oblíbenou hru. Nudíte se na internetu a chcete se zabavit? Máme pro Vás tip na internetový portál s hrami, které můžete hrát zdarma a ve hře budete soupeřit či spolupracovat s hráči z celého světa.

Herní portál 1OnlineHry.eu obsahuje hry, které můžete zdarma online. Tyto hry hrajete multiplayerově proti dalším hráčům z celého světa – říká se jim MMO hry nebo také MMORPG. Ke hraní těchto super  her vám  stačí počítač s běžnou konfigurací připojený k internetu. část her lze hrát přímo v prohlížeči, jiné si musíte před samotným hraním stáhnout. Jiný název pro tyto hry je onlinovky, který také vychází z toho, že hru si můžete zahrát online.

Jaké hry si můžu zahrát?

Zajímá vás, jaké hry si takto můžete zahrát? Je jich spousta. Od válečných her, kde bojujete v letadle či tancích, přes hry s příběhem, kde ovládáte svého hrdinu, dále také strategické bojové hry a strategické budovatelské hry až po hry pro dívky, kam například patří hry s koňmi.

Popis vybraných her:

World of Tanks – ve hře ovládáte tank a bojuje ve 2.světové válce. Cílem je porazit nepřítele a to lze prostřednictvím výhry v boji s ostatními tanky. Vyberte si zemi, za kterou chcete hrát. Tento výběr národnosti ovlivní i vlastnosti daného tanku.

4Story – hra se odehrává v bájném světě, kde proti sobě válčí národy. Při začátku hry si zvolíš svou národnost. Neber to na lehkou váhu, protože správná kombinace národnosti a povolání může tvé postavě zajistit větší sílu. Bojuj s nestvůrami a poraz je.

The Settlers – budovatelská strategie, ve které se snažíte vybudovat z malé osady velké království. Autoři si s touto hrou opravdu pohráli a hra má tak vychytaných spoustu detailů a také grafiky.

Howrse – Hra, která zaujme spíše dívky. Jak již název napovídá v této hře které se staráte o svého koně.