Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Hledáte opravdu výhodnou půjčku? Přečtěte si o bezbankovní půjče a požádejte o ni online

providentChcete si půjčit  bance ale banka vám neschválila úvěr? Přesto peníze potřebujte? Pomoci vám můžou nebankovní půjčky. Půjčky vybírejte od renomovaných společností. Stálým a stabilním poskytovatelem je Provident, která nabízí bezhotovostní a hotovostní půjčku.

 Zajímavá je Bezhotovostní půjčka od Provident, u která v celkové zaplacené částce, vychází ve srovnání s dalšími nebankovními půjčky poměrně dobře. Další výhodou půjčky je její poskytovatel – Provident, společnost, která v české republice půjčila už téměř milionu zákazníků. Půjčky od Provident jsou podloženy přehlednou smlouvou, která se vejde na jeden list papíru, a vždy víte předem, kolik za půjčku zaplatíte. Jak již z názvu vyplívá, bezhotovostní půjčka je vyplacena na váš bankovní účet a stejně tak ji splácíte na bankovní účet společnosti Provident. Splátky můžete posílat jednorázovým příkazem, nastavit si trvalý příkaz nebo je nosit do banky. Peníze obdržíte na bankovní účet do 15 dní od podpisu smlouvy, což je menší komplikace pro lidi, kteří potřebují peníze ihned. Nicméně je důležité si zvážit, zda peníze potřebujete do druhého dne, pokud ano je pro Vás řešením spíše Provident půjčka v hotovosti.

O společnosti Provident

Společnost Provident byla založena ve Velké Británii v roce 1880, v české republice působí od roku 1997 a počet českých zákazníků dosahuje téměř 1 milionu. Provident se opakovaně umístil na prvním místě v Indexu etického úvěrování.

Jak získat půjčku

Postup získání půjčky je velmi snadný. Stačí přejít na stránky 1. Bezhotovostní půjčka.cz ( www.1BezhotovostniPujcka.cz), zde vyplnit krátký formulář (zabere vám to tak 1 minutu). Následně vás kontaktují odborní pracovníci společnosti Provident, poskytnou vám potřebné informace, odpoví na vaše otázky a domluvíte se na dalším postupu.