Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Potřebujete peníze a nevíte jakou půjčku zvolit? Naše půjčku vrací až polovinu zaplacených úroků

Jsou různé situace, které nás můžou velmi překvapit. Nákup nového auta, vybavení do našeho nového bydlení. Pokud máme peníze v pohotovosti takové situace pro nás nejsou až tak nepříjemné. Ne každý má tolik peněz v hotovosti. Chcete si půjčit a nevíte od toho? V této situace je důležité důkladně vybírat od toho si peníze půjčíme.

Společnost Home Credit působí  u nás od roku 1997 a je to původem česká společnost. Nyní již působí také v dalších zemích střední a východní Evropy a v Asii. Můžeme ji zařadit mezi renomované poskytovatele půjček.

Jaké jsou produkty společnosti Home Credit?

Home Credit nabízí široké portfolio úvěrových produktů. Pravděpodobně bude pro Vás nejzajímavější Home Credit půjčka na cokoliv. Která vám pomůže rekonstruovat dům, pořídit novější auto, nastartovat podnikání - otevřit kosmetický salon, splnit si svůj sen nebo cokoliv jiného, protože se jedná o neúčelovou půjčku – jak s penězi naložíte je na vás. Můžete si půjčit 10000 Kč 150000 Kč se splatností 12 až 84 měsíců. Peníze vám přijdou na bankovní účet nebo si je vyzvednete v hotovosti na poště.

Jak velká bude splátka?

Výši splátky vám pomůže zjistit Home Credit půjčka kalkulačka. Díky této kalkulačce můžete zjistit, že například 50000 Kč můžete mít za 999 Kč měsíčně.

Jak získat tuto půjčku až 150000 Kč?

Každá žádost je posuzována individuálně se snahou vyjít vstříc zákazníkovi. Nevyžadujeme ručitele ani nevyžadujeme zástavu. Samozřejmě v rámci odpovědného úvěrování se snažíme přidělit půjčkou pouze těm, kteří ji budou schopni splácet, i proto požadujeme pravidelný příjem (jako zaměstnání, důchod nebo příjem z OSVč) a věk nejméně 18 let.