Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Vyhlášení osobního bankrotu

V dnešní době není tak těžké se dostat do obtížné finanční situace, že? Platy nízké, ceny potravin a nájmů rok od roku rostou. Přijít o práci, taky není žádný problém. Občas člověk čeká na výplatu i 3 měsíce? Banky a jiné subjetky Vám rádi pujčí a rádi Vás zrujnujou. Příjdou exekuce, vymáhaní a jak z toho ven?

Pokud příjde tato nepříjemná situace, že z dluhu se dostáváte do dalšího dluhu a Vy nevíte jak z toho ven, tak je možná správny čas popřemýšlet o vyhlášení osobního bankrotu. Nelze si přeci na dluhy pujčovat? Vždyt nejde splatit dluh dluhem. Je čas se oddlužit a dostat se z tohoto kolotoče ven.

Jak zařídit oddlužení?

Nejjednodušší cestou bude rozhodně si vyhledat specialisty v oboru. S vyhlášením osobního bankrotu je hodně papírování a komunikace s úřady. Né každý člověk se v tom vyzná, proto je lepší nechat tuto práci na odbornících.

Advokátní kancelář Tesařová & Kubíková s.r.o. jsou ti, kteří mají v tomto oboru mnoholeté zkušenosti. Pomohou Vám zařídít vyhlášení osobního bankrotu včetně vyřízení formalit. Navíc vstupní konzultace je zdarma, takže můžete bezproblémově dojít a nechat si poradit.

Proč vyhlásit osobní bankrot?

Vyhlášení osobního bankrotu Vám pomůže zastavit nařízenou exekuci a navíc se Vám sníží výše dluhu na 30%, které musíte splatit do 5-ti let.

Nebojte se exekutorů, přijďte k Advokátní kancelář Tesařová & Kubíková s.r.o. si nechat poradit jak z dluhu ven.