Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Móda a krása

Dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči

Napsal uživatel Jan Mladý Pátek, 22 Květen 2015 08:27

Vlasy mají podstatný vliv na to jak vypadáte a působíte na ostatní lidi. Chcete zanechat v ostatních lidech dobrý dojem? Pečujte o své vlasy a dodejte jim ten nejlepší vzhled.

   

Levné šperky Pandora

Napsal uživatel Aragant Pátek, 05 Září 2014 11:53

Šperky pandora styl

altHledáte moderní šperky, se kterými se budete cítit báječně a bude je zároveň obdivovat Vaše okolí? Tak přesně pro Vás jsou zde šperky pandora styl. Jedinečné doplňky pro každou ženu a jakoukoliv příležitost. Šperky pandora styl Vám nabízejí originalitu a kvalitu za senzační ceny. Není nic jednoduššího, než se přesvědčit na vlastní oči. Nabídka je senzační a obsahuje několik desítek různých šperků.

   

Dárky

Napsal uživatel Jiří Borunský Pondělí, 17 Únor 2014 09:39

Souvisí s manipulováním reality. Týraná osoba popírá vážnost incidentů i celkové situace, je to forma iluzorní obrany, neboli  určitý druh pudu sebezáchovy, která oběti umožňuje relativní přežívání. Takováto uměle nastavená minimalizace násilí pomáhá redukovat strach z budoucího vývoje domácího násilí.

   

Paruky a proč si je pořídit?

Napsal uživatel Tomáš Procházka Sobota, 26 Říjen 2013 22:26

Paruky LanellaParuky Lanella

Proč si vlastně pořídit paruku? Může být dobrým pomocníkem, když plánujete například společenskou akci a chcete na své okolí zapůsobit něčím novým, ale zároveň se bojíte zásadní změny svých vlastních vlasů. Nebo pochopitelně ze zdravotních důvodů. Paruky Lanella nejsou určeny jen pro dámy, ale i pro pánskou část populace a připravuje se rovněž nabídka dětských paruk.

   

Look Tomboy: Jako páni kluci

Napsal uživatel HelenaKrasna Čtvrtek, 17 Říjen 2013 14:13

botyTento podzim opouštějí naše skříně šaty s květinovými vzory, vysoké podpatky a další dívčí doplňky, aby je nahradili věci čerpající tendence z pánské módy. Co se týče vzhledu, inspirujeme se u opačného pohlaví, obouváme se do oxfordek, kotníkové a vyšší boty jsou stejné pro muže i ženy, i přesto ale vypadají sexy. Ženskost je zachována hlavně v líčení a špercích. Rita Ora nám ukazuje možnou elegantní kombinaci pánských polobotek se smokingem. Jednoduše skvělé!

   

Kupte si zimní bundu v eshopu KRU.cz

Napsal uživatel Celoy Pátek, 13 Září 2013 10:59

bundyUž jste si letos stihli koupit novou zimní bundu, která vás bude zahřívat během mrazivých měsíců? Že ještě ne? Pak pro vás mám bezvadný tip na internetový obchod, kde pořídit opravdu kvalitní bundu.

Jedná se o eshop KRU.cz, kde zakoupíte zimní bundy světoznámých značek, jakými jsou například Funstorm, Protest nebo Special Blend.

   

Kosmetika, která v ČR chyběla

Napsal uživatel Z R Středa, 19 Červen 2013 10:57

lak na nehtyKonečně tu máme léto, období, kdy tmavé bundy a svetry odsouváme hluboko do útrob skříně a místo nich si přijdou na své barevné halenky a rozevláté šaty. Přizpůsobovat se roční době by měl i náš make-up.

   

Kvalita a nízká cena, to je značkové oblečení v obchodu KRU.cz

Napsal uživatel Celoy Úterý, 28 Květen 2013 10:16

altOpravdu jste si mysleli, že neexistuje obchod, ve kterém byste mohli zakoupit značkové oblečení za nízké ceny? Tak v tom případě mi

Proč jsem tento obchod nazval „jedinečným“. Není to proto, že žádný takový už v našich končinách nenaleznete, ale proto, že svým zákazníkům poskytuje prvotřídní servis při nákupu značkového oblečení, a také disponuje širokým sortimentem kvalitního zboží od renomovaných světových výrobců.

   

Strana 1 z 2