Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Svatební účesy

účesyChystáte svatbu a nevíte si vybrat mezi tolika množství šatů, doplňků, dekorací a ozdob? A uvažovali jste nad účesem? Jaký střih vlasů budete mít? Jako váš výsledný účes bude vypadat? Pokud ještě ne, čtete tento článek právě včas. Pomůžeme vám s výběrem účesu a jeho úpravy, abyste byli dokonalá na své vlastní svatbě.

Účes je pro nevěstu velmi důležitý. Vypovídá nejen o tom, jak vážně svatbu bere, ale io tom, že chce být jedinečná a chce být tou nejdůležitější osobou dne (samozřejmě tedy kromě ženicha, no řekněme si narovinu, ženich bude mít určitě černý oblek a nějaký ten účes, tam není o čem se bavit, ale ženu - nevěstu, tu si všimne každý i kdyby nechtěl). Nevěsta se liší samozřejmě velkými bílými šaty. Nad družičkami však musí vyniknout i její účes.

Dobrým nápadem na svatební účes je zakomponovat do účesu nějakou ozdobu. Svatební účesy většinou obsahují kvítky (nejčastěji jeden velký bílý), čelenku, někdy i sponky. Korunka bývá kýčovitá, ale i s ní se někdy na svatbách potkáme.

Samotný střih vlasů je také velmi důležitý. Někteří lidé mají zakomplexovanú představu nevěsty s dlouhými vlasy, ale v poslední době se dostává do popředí trend krátkých vlasů a krátkých svatebních účesů. Ať už máte dlouhé, polodlouhé nebo krátké vlasy, zajisté si vykouzlíte na vaší vlastní hlavě účes, který vám sluší. Svatba je přece jednou v životě (ok, dnes to už tak neplatí, ale stále platí, že to není každodenní záležitost), tak si dejte na svém účesu záležet.

Pokud vás zajímá více informací o svatebních účesech, navštivte stránku LosHairos.com, kategorii svatební účesy.

A co další najdete na výše zmíněné webové stránce? Můžete si přečíst o dámských účesech i o pánskych účesech. Dozvíte se nejnovější módní trendy účesů, jak si vytvořit svůj dokonalý moderní účes podle tvarů vašeho obličeje a také jako na střih vlasů tak, aby vám co nejvíce slušel. To jistě využijete i při tvorbě svatebního účesu. Inspirujte se na webstránce LosHairos.com v galeriích a jděte ke kadeřnici nebo kadeřníkovi s jasnou představou o vašem svatebním účesu. Těšíme se na vaši návštěvu.