Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Dámské i pánské účesy online

ucesyKaždý člověk by se měl zajímat o své vlasy a účes. Jestli se tedy i vy zajímáte o dámské účesy nebo o ty pánské, na webové stránce LosHairos.com najdete přesně to, co by vás mohlo (a mělo) zajímat. Přečtěte si o tom, jakým způsobem vám má výše zmíněná webstránka možnost pomoci.

Dámské účesy

Ženy, které pečují o svůj účes i o svůj vzhled určitě ocení článek dámské účesy 2013, který vám řekně více o tom, jaké trendy dámských účesů jsou v módě v roku 2013. Pokud se chcete dozvědět něco více o péči o vlasy, takto zaměřené články najdete v sekci "Péče o vlasy". Ať už hledáte formální plesové účesy, nebo neformální ležérní účesy třeba na Halloween nebo jen na běžné nošení, dozvíte se vše o tom, co se jak a kdy nosí.

Mnohé z vás, dámy, se zajisté rády dozvíte také informace o tom, jaký typ účesu se nejlépe hodí k vašemu tvaru obličeje. Ať už máte obličej oválný, kulatý nebo srdcový, přečtete si jaký typ účesu byste měli nosit. Inspirovat se můžete i jednotlivými fotografiemi nejen u nás známých osobností a celebrit, ale i obyčejných lidí. Taky zkušené kadernice vám poradí co a jak.

Pánské účesy

Muži se o svůj zevnějšek až tak nezajímají. Ale ty vínimky, kteřé o svůj zevnějšek pečují, si rádi přečtou zas článek pánské účesy 2013. Naleznete zde vlasové trendy módních účesů pro muže, které momentálně letí v roce 2013. Inspirujete se v galerii fotografií a alespoň v mysli si představíte jaké by to bylo mít takový účes. Zaujmout vás mohou i recenze produktů z kategorie péče o vlasy, jakými jsou například šampony, kondicionéry a pod.

Možná vás napadne, že nač byste se právě vy měli zabývat o svůj účes. Ovšem pravdou zůstává, že ženy si všímají nejdříve tvář a účes (na rozdíl od většiny chlapů), a až pak další mužské "části těla". Jistě jste si vědomi toho, že pokud dámu nezaujmete během první sekundy, ztrácíte její pozornost. A i když už máte svou vyvolenou, tak vás to opravdu nemusí až tak trápit (i když malé milé překvapení není nikdy na škodu). No pokud ji teprve hledáte, tyto informace vám to mohou přinejmenším ulehčit.

Webstránka LosHairos.com v každém případě obsahuje velké množství článků zaměřených speciálně na vlasy, účesy, péči o vlasy a další s tím související témata. Navštivte stránku, přečtete si některý z článků, a sami si vytvořte názor, co se týče jak vybraných témat, tak i kvality spracování a čtivosti.