Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Kosmetika, která v ČR chyběla

lak na nehtyKonečně tu máme léto, období, kdy tmavé bundy a svetry odsouváme hluboko do útrob skříně a místo nich si přijdou na své barevné halenky a rozevláté šaty. Přizpůsobovat se roční době by měl i náš make-up.

Pokud si zoufáte, že české drogerie vás svou nabídkou už nudí, dovolte mi představit vám Models Own (http://www.modelsownit.com/). Tato značka pochází z Velké Británie, kde patři mezi nejoblíbenější. Jsou pro ni charakteristické barvy a hravost, často přichází s novými kolekcemi. Models Own se prezentuje jako  brand, který se inspiruje na přehlídkových molech.  A stejně jako světoví návrháři přichází každou sezónu s novinkami, ani Models Own nezůstává pozadu a přináší nám stále nové produkty, abychom my, zákaznice, nikdy nepřestaly experimentovat a zkoušet nové věci.

Značka Models Own se proslavila hlavně svými laky na nehty, které jsou k dostání za nízkou cenu, ale kvalitou a výdrží se vyrovnají lakům z mnohem vyšší cenové kategorie. Mezi přednosti nabídky patři i široká škála odstínů a druhů.  U Models Own seženete například laky neonové a pastelové, laky, které voní po ovoci (a to doopravdy, vybrat si můžete třeba mezi jahodou, hrozny, banánem či jablky), dekorativní laky praskací, holografické a samozřejmě i oslnivou škálu laků třpytivých. Na své si přijde opravdu každá zákaznice. Models Own má po Londýně tzv. Bottleshopy, tedy obchody ve tvaru lahvičky od laku na nehty.

Výrobky Models Own nebyly v České republice k sehnání, přestože jsou cenově velmi přijatelné a mezi beauty bloggerskou komunitou po nich byla veliká poptávka. Proto byl spuštěn eshop www.ItGirl.cz , který výrobky Models Own pro Českou a Slovenskou republiku distribuuje. V nabídce eshopu naleznete nejen většinu nabídky laků na nehty, ale i další produkty od této moderní značky. Za zmínku stojí určitě výrazné rtěnky z kolekce Hyper Brite, jejichž výrazné odstíny se skvěle hodí k opálené pleti. Dále můžete zakoupit balzámky na rty s příchutí kokosu, melounu či broskve, cestovní sadu štětců i s pouzdrem či tvářenky. Za zmínku stojí skvělý set na kouřové oční líčení. Najdete v něm tři oční stíny, dva štětce a návod. S touto praktickou sadou jednoduše vykouzlíte perfektní líčení.

Eshop www.ItGirl.cz byl založen před pár týdny a již přivítal první spokojené zákaznice. Přesvědčte se o jeho nabídce. Těšíme se na vás.