Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Look Tomboy: Jako páni kluci

botyTento podzim opouštějí naše skříně šaty s květinovými vzory, vysoké podpatky a další dívčí doplňky, aby je nahradili věci čerpající tendence z pánské módy. Co se týče vzhledu, inspirujeme se u opačného pohlaví, obouváme se do oxfordek, kotníkové a vyšší boty jsou stejné pro muže i ženy, i přesto ale vypadají sexy. Ženskost je zachována hlavně v líčení a špercích. Rita Ora nám ukazuje možnou elegantní kombinaci pánských polobotek se smokingem. Jednoduše skvělé!

Příběh Clarks začíná v 19. století ve Velké Británii v ovčí koželužně založené Cyrusem Clarksem. V roce 1830 se jeho bratr James stal jeho společníkem a společně začali vyrábět první střevíčky z ovčí kůže: měkké a neuvěřitelné pohodlné k nošení. Clarks stanovil jejich priority a normy technologického procesu výroby. Od té doby se značka stává známou pro jejich trendy kolekce městských bot, kabelek a kožených doplňků. V přirozeném vývoji, jejich boty a kabelky kombinují preciznost detailů provedení, kvalitu a styl tradičních modelů, které přitahují svojí autentičností a moderním pojetím.

Vagabond bylo založeno na konci 60. let v Portugalsku. Značka se věnovala zpočátku tvorbě  obuvi pánské, nyní tvoří i modely pro ženy. Společnost je nyní situována ve Švédsku a vyrábí více než 2 miliónů párů obuvi a kožené galanterie ročně a je přítomno ve 25 zemích světa. Značka perfektně kombinuje elegantní, městský styl vždy podle posledních módních trendů.

Dr. Martens je legendou ve světě obuvi. Pohodlné a velmi odolné, rok za rokem, Dr. Martens se stává symbolem pro mnohá hudební odvětví. Móda, fascinace a autentičnost, značka je fenoménem doby. Více než 50 let od svého vzniku nepřestává být značka inovativní a důležitá, jako symbol, ke kterému se upínají celé generace.

Všichni znají značku TUK a její známé boty na platformě s excentrickým nádechem. Je to více než jen pár obuvi: instituce pro všechny, kteří jsou vyznavači punku a rock´n´rollu, respekt! A že Vy jste nikdy nezlobili? Tato značka Vás navrátí do 50. let, ocitnete se na koncertech Teddy Boys a Rockabilly. Boty jsou na rovnoběžném podpatku, abyste na koncertě dobře viděli a přináší tím svůj typický rebelský styl. A nyní, více než po 60-ti letech, TUK pokračuje v jejich módním dobrodružství.

Betty London je určena ženám, a to úplně všem ženám! Těm co chtějí být svůdné. Těm z města, které si rády užívají dobrodružství. Těm odvážným, které si stojí vždy za svým stylem a jsou okouzlující při každé příležitosti. Všem těnto ženám a samozřejmě i všem ostatním, nabízí Betty London kolekci bot a kabelek. Jejich vzhled je velmi trendy a cena je dovoluje pořídit každému. Ať už si Betty London pořídíme pro cesty do práce, nebo na procházky s dětmi, pro romantické večeře při svíčkách, nebo večery s kamarádkami, tato značka se ukazuje jako dobrý partner pro každou z našich životních etap.