Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Paruky a proč si je pořídit?

Paruky LanellaParuky Lanella

Proč si vlastně pořídit paruku? Může být dobrým pomocníkem, když plánujete například společenskou akci a chcete na své okolí zapůsobit něčím novým, ale zároveň se bojíte zásadní změny svých vlastních vlasů. Nebo pochopitelně ze zdravotních důvodů. Paruky Lanella nejsou určeny jen pro dámy, ale i pro pánskou část populace a připravuje se rovněž nabídka dětských paruk.

Paruky jsou vyrobeny z kvalitního japonského kanekalonu, což je syntetický materiál, avšak velmi podobný pravým vlasům.

Paruky jsou v různých barvách a s moderními účesy, takže si lze jednoduše zvolit tu ideální, která se přesně bude hodit k vašemu obličeji nebo stylu, na jaký jste zvyklí. Nebo můžete zkusit něco úplně jiného a zároveň si nedělat starosti s přebarvováním nebo dorůstáním vlastních vlasů.

Přirozený vzhled paruk je samozřejmostí.

Výhody nákupu paruk Lanella

Paruky jsou vysoce kvalitní, ale zároveň za rozumnou cenu. Za poukaz od zdravotní pojišťovny získáte dokonce slevu v hodnotě 1000 Kč.

Nemáte zatím s parukami zkušenosti? Na webových stránkách najdete návod, jak paruky správně nasadit a také jak o ně pečovat.

A brzy se můžete těšit na otevření e-shopu odkud můžete objednávat rychle a z pohodlí domova. Do té doby sledujte facebookové stránky, aby vám neunikly soutěže, speciální akce a samozřejmě nejnovější rozmanitá nabídka.

Možnosti spolupráce

Lanella nabízí prodej výrobků i velkoodběratelům, ať už jde o e-shopy, kamenné prodejny, zdravotnická zařízení a podobně. Další možností je získávání provizí z přeposílání objednávek a jejich zprostředkování.

Okouzlete své okolí úplně novým nebo pokaždé jiným vzhledem, je to jednoduché, bez potřeby náročné péče a hlavně skvělé řešení, pokud nejste spokojeni s kvalitou svých vlastních vlasů.

Více na http://parukylanella.cz