Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Loom bands – pusť uzdu své fantazii

Už vás také zasáhl fenomén poslední týdnů či měsíců, kterým se stali gumičky Loom Bands? Pokud ještě ne a vůbec nevíte, o čem je řeč, pak čtěte následující řádky, na kterých se dozvíte, oč se vlastně jedná.

Fenomén Loom bands je určen jak pro děti, tak pro celou rodinu. Jde o gumičky, ze kterých lze pomocí, buďto malého tkalcovského stavu, nebo i prstů, uplést krásný stylový náramek. Je to velice jednoduché a zvládne to naprosto každý. Na internetu dokonce naleznete mnoho návodů na různé typy náramků. Když jste unavení ale nemůžete dostat masáž nebo vyrazit mezi lidi na seminář přednášku, tak si v pohodli domova strávíte příjemnou hodinku s Loom bands.

Abyste si takový náramek mohli vyrobit, potřebujete k tomu Loom bands sadu, kterou zakoupíte například v internetovém obchodu www.Loombandseshop.cz. Sada obsahuje různý počet gumiček. Oblíbená je malá sada se 600 ks gumiček, především díky její velice nízké ceně.

Z Loom bands gumiček však nemusíte plést pouze náramek. Z těchto gumiček se dá plést prakticky cokoliv. Například prsteny, přívěsky nebo i zvířátka nebo kryty na mobily či klíče. Škála věcí, které lze z Loom bands vyrobit, je skutečně široká.

Nezůstávejte proto pozadu a také si pořiďte sadu Loom bands a začněte plést.