Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

PR články

Dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči

PR články - Móda a krása

Napsal uživatel Jan Mladý Pátek, 22 Květen 2015 08:27

Vlasy mají podstatný vliv na to jak vypadáte a působíte na ostatní lidi. Chcete zanechat v ostatních lidech dobrý dojem? Pečujte o své vlasy a dodejte jim ten nejlepší vzhled.

   

Jak se stravovat v zimě

PR články - Cestování a ubytování

Napsal uživatel Administrator Středa, 07 Leden 2015 12:37

Stravování v zimě se od letního období malinko liší. Zatímco v létě tělo ochlazujeme, v zimě bychom si měli dát záležet na jeho zahřívání. A strava v tomto ohledu hraje důležitou roli.

   

Nezapomenutelné Vánoce

PR články - Služby a řemesla

Napsal uživatel Ivo Motal Středa, 17 Prosinec 2014 12:32

Každý rok, přijde období, kdy se naše srdce naplní láskou a radostí. Jsou to Vánoce. Každoročně se domácnosti provoní cukrovím a purpurou, děti vesele pobíhají, píší dopis Ježíškovi, za oknem padá sníh a všichni se těší na štědrovečerní večeři. A i kdyby za okny sníh nepadal, můžeme si udělat krásnou sněhovou výzdobu doma. Vždyť i vánoční ozdoby a vánoční dekorace dodávají svátkům své kouzlo.

   

Loom bands – pusť uzdu své fantazii

PR články - Obchody

Napsal uživatel Petr Páral Pátek, 03 Říjen 2014 11:58

Už vás také zasáhl fenomén poslední týdnů či měsíců, kterým se stali gumičky Loom Bands? Pokud ještě ne a vůbec nevíte, o čem je řeč, pak čtěte následující řádky, na kterých se dozvíte, oč se vlastně jedná.

   

Malířské práce ceník a Lakýrnické práce ceník

PR články - Služby a řemesla

Napsal uživatel Vead Vead Neděle, 28 Září 2014 14:47

Pro naše věrné zákazníky a nové klienty nabízíme zajímavý ceník malířské práce a ceník lakýrnické práce všeho druhu. S malováním pokojů - malířské práce a lakováním - lakýrnické práce máme bohaté zkušenosti od roku 1996.

   

Nebankovní půjčka v Liberci

PR články - Finance

Napsal uživatel Michal Novák Sobota, 27 Září 2014 09:45

V LIberci si nyní můžete sjednat půjčky rychle a jednoduše na pujcky-liberec.cz, kde si můžete vybrat hned z několika typů nebankovních půjček a úvěrů bez registru, ručitele, zástavy a bez poplatku za vyřízení. Půjčka do výplaty bývá dnes nejvyužívanější formou půjček, jedná se o nižší finanční částky, které je klient schopen obvykle bez I když byste možná našli banku, která tento doklad po vás nebude chtít, byla by to spíše výjimka.

   

Výsuvná markýza Erhardt

PR články - Dům, byt a zahrada

Napsal uživatel Maxilux Úterý, 23 Září 2014 13:53

Věnujeme se zastínění vnitřních i venkovních prostor a rádi bychom vám ukázali některé naše realizace. 
   

Hubněte zdravě s pomocí čínské medicíny!

PR články - Zdraví a zdravotnictví

Napsal uživatel Eva Čepeláková Pátek, 12 Září 2014 12:03

Tradiční čínská medicína a hubnutí? Že vám to nejde dohromady? Omyl. Čínská medicína totiž využívá efektivní a velmi příjemné, osvědčené postupy, které vedou k trvalému zhubnutí. Nevěříte? Ptom čtěte dále...

   

Strana 1 z 8