Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Služby a řemesla

Nezapomenutelné Vánoce

Napsal uživatel Ivo Motal Středa, 17 Prosinec 2014 12:32

Každý rok, přijde období, kdy se naše srdce naplní láskou a radostí. Jsou to Vánoce. Každoročně se domácnosti provoní cukrovím a purpurou, děti vesele pobíhají, píší dopis Ježíškovi, za oknem padá sníh a všichni se těší na štědrovečerní večeři. A i kdyby za okny sníh nepadal, můžeme si udělat krásnou sněhovou výzdobu doma. Vždyť i vánoční ozdoby a vánoční dekorace dodávají svátkům své kouzlo.

   

Malířské práce ceník a Lakýrnické práce ceník

Napsal uživatel Vead Vead Neděle, 28 Září 2014 14:47

Pro naše věrné zákazníky a nové klienty nabízíme zajímavý ceník malířské práce a ceník lakýrnické práce všeho druhu. S malováním pokojů - malířské práce a lakováním - lakýrnické práce máme bohaté zkušenosti od roku 1996.

   

Jak to celé začalo ...

Napsal uživatel Zlatnictví Ladislav Kouřil Úterý, 22 Duben 2014 10:46

prstenV dlouhodobém vztahu nejedna žena čeká na to, kdy ji její partner požádá o ruku. Vždyť už odmalička si dívky hrávají na nevěsty a půjčují si od mámy prstýnek. Zásnuby či svatby se už staly tradicí. Současná žádost o ruku probíhá otázkou: "Vezmeš si mě?" Nicméně bylo to tak vždycky? Jak a kdy toto celé vzniklo?

   

Erotické seznamky - jak fungují?

Napsal uživatel vop Neděle, 29 Prosinec 2013 10:35

Na internetových portálech najdete inzeráty všeho druhu. Základem jsou klasické seznamky typu „on hledá ji“ či „vážné seznámení“ - šance na nalezení dlouhodobého partnera je zde však malá. Trochu jiný případ jsou erotické seznamky na sex - nabídky jsou zde totiž daleko přímočařejší.

   

Nový vyhledávač práce JOBkralle

Napsal uživatel jobkralle Úterý, 15 Říjen 2013 18:17

jobkralleNový vyhledávač pracovních nabídek je online!

S JOBkralle k Tvé vysněné práci

Známý portál JOBkralle, vyhledávač pracovních nabídek z německy mluvících zemí (www.jobkralle.de www.jobkralle.ch www.jobkralle.at ) expanduje do regionu střední a východní Evropy, a tak rozšiřuje svou nabídku do dalších evropských zemí. V Česku působí od 1. června 2013 jako jobkralle.cz. Tenhle nový vyhledávač získal v Česku za velice krátkou dobu více než 100.000 uživatelů a nabízí již více než 80 tisíc pracovních míst.

   

Úsporné rodinné domy

Napsal uživatel M.Ž. Pondělí, 14 Říjen 2013 19:41

logo drevostavbaDřevo jako stavební materiál se používá nejen pro výstavbu rodinných domů. Využití technologií výstavby je mnohostranné a využitelné i pro nástavby, přístavby již stávající domů a budov, ale i pro výstavbu bytových domů, sportovních areálů, mateřských škol i administrativních budov.

   

Dvě a více vysokých škol najednou?

Napsal uživatel mirecD Úterý, 01 Říjen 2013 19:20

praceMnoho studentu studuje dvě vysoké školy najednou. Mají mnoho důvodů pro takovéhle studium. Studenti studují druhou vysokou školu i kvůli zajímavému předmětu (předmětům), které na jeho hlavní škole není – nevyučuje se. Může se ale stát, že nebudete některé předměty stíhat. Přece je náročné zvládnou dvě vysoké školy. Studium dvou škol v sobě skrývá několik komplikaci.

   

Hledáte cestu, jak vydělat peníze a chcete začít podnikat s nemovitostmi? Pak jsme tu právě pro Vás.

Napsal uživatel Vilém Závodný Neděle, 15 Září 2013 11:09

Každý začínající podnikatel potřebuje pro svou práci vhodný informační systém, který integruje všechny jeho používané funkce do jednoho rozhraní a zároveň požaduje své myšlenky, postřehy a produkty publikovat veřejně na webu. Proto jsme navrhli několik informačních systémů, které jsou na internetu a mohou tak spolupracovat s webovou stránkou nebo dalšími servery.

   

Strana 1 z 2