Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Vybavení skladů, dílen, prodejen. Regálové systémy a řízení čárkovými kódy.

Skladové a regálové systémy od společnosti Logiman s.r.o. vám usnadní organizaci skladu, uspoří místo a díky skladovému softwaru získáte značné časové úspory při vychystávání.

Při manipulaci se zbožím můžete využít naše vychystávací vozíky různých typů, vhodné pro převoz materiálu v rámci výrobní haly mezi jednotlivými pracovišti. Nabízíme standardizované rozměry i vozíky zcela na zakázku.

Potřebujete obchodní regály s policemi k vystavování nabízeného zboží v průmyslových prodejnách a prodejních skladech? Chcete poradit jak efektivně uložit nářadí a nástroje v dílnách? Vybavení prodejen a hobby marketů na klíč. Volejte 603 230 059.

Jsme připraveni vedle dodávky regálových systémů konzultovat a nabídnout komplexní optimalizace skladového hospodářství, řízení skladové evidence s případným propojením na váš stávající informační systém. V roce 2013 pracujeme na vývoji vlastního pomocného software, který bude určen právě pro výdejny materiálu, nářadí a nástrojů ve firmách. Jsme si vědomi aktuálnosti potřeb snižování nákladů ve firmách a právě dokonalým řízením skladového hospodářství v informačním systému, který bude možno přizpůsobovat na míru individuálním potřebám, lze zajímavých úspor dosáhnout.