Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Hledáte cestu, jak vydělat peníze a chcete začít podnikat s nemovitostmi? Pak jsme tu právě pro Vás.

Každý začínající podnikatel potřebuje pro svou práci vhodný informační systém, který integruje všechny jeho používané funkce do jednoho rozhraní a zároveň požaduje své myšlenky, postřehy a produkty publikovat veřejně na webu. Proto jsme navrhli několik informačních systémů, které jsou na internetu a mohou tak spolupracovat s webovou stránkou nebo dalšími servery.

Spolu s realitními systémy nabízíme grafický návrh webu a jeho optimalizaci pro vyhledávače. V naší nabídce najdete levné publikační moduly pro zobrazování nemovitostí na internetových stránkách i dražší produkty pro správu realitních nabídek a poptávek. Naše systémy umožňují přístup neomezeného počtu makléřů podle přístupových práv a práci tak jen s některými funkcemi systému.

alt

V případě, že začínáte podnikat, asi nechcete investovat do drahých systémů a ani není důvod, protože ze začátku nevyužijete všechny funkce složitých informačních realitních systémů. Hledáte něco levného, jednoduchého, přehledného, ale přitom něco, co obsahuje spoustu možností? Určitě máte i své představy, jak by takový systém měl vypadat, jen nevíte komu je sdělit? Nebo Vás nikdo neposlouchá? Máte pocit, že když si nadiktujete svá přání, tak to bude drahé?

Proto jsme tu my! Nejen, že nabízíme hotová řešení, ale také je každému přizpůsobíme podle jeho představ. I po delším používání se může objevit něco, co Vám chybí. Pak stačí jen napsat a my Vám novou funkci vytvoříme. Naše informační systému už vyzkoušelo několik realitních kanceláří a stále přibývají. Tak buďte mezi nimi a zakupte profesionální systém na správu nemovitostí, výplat, makléřů, prodávajících a kupujících

Neustále naše systémy testujeme a děláme bezpečnostní aktualizace, které jsou samozřejmě v ceně systému. Tak nás neváhejte kontaktovat nebo systém zdarma vyzkoušet na našem webu.

Můžete si s námi domluvit i osobní konzultaci. Rádi za Vámi zdarma přijedeme a vše Vám ukážeme.