Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Nový vyhledávač práce JOBkralle

jobkralleNový vyhledávač pracovních nabídek je online!

S JOBkralle k Tvé vysněné práci

Známý portál JOBkralle, vyhledávač pracovních nabídek z německy mluvících zemí (www.jobkralle.de www.jobkralle.ch www.jobkralle.at ) expanduje do regionu střední a východní Evropy, a tak rozšiřuje svou nabídku do dalších evropských zemí. V Česku působí od 1. června 2013 jako jobkralle.cz. Tenhle nový vyhledávač získal v Česku za velice krátkou dobu více než 100.000 uživatelů a nabízí již více než 80 tisíc pracovních míst.

Jobkralle vyhledává plnoautomaticky mnoho webových stránek s pracovními nabídkami a nachází denně novo vypsané práce. JOBkralle umožňuje shromážděný přístup k dostupným pracovním příležitostem na internetu. Tím se mnohokrát zvýší šance najít nejlepší práci. JOBkralle je zaměřen především na lidi, který mají v úmyslu kariérní postup a nechtějí si ujít žádnou pracovní příležitost a zároveň chtějí šetřit čas. Prostřednictvím možností filtrování a vyhledávání dle kritérií mají uživatelé možnost dostat se přes pár kliknutí k pracovním nabídkám, které vyhovují jejich požadavkům.

Na JOBkralle najdete řadu bezplatných služeb, které zefektivní Vaše hledání:

- Práce přes e-mail: Jedná se o program, který zasílá každý den e-mail s nejnovějšími pracovními nabídkami. Tak se můžete ucházet o práci jako první a mat neustále přehled.

- Váš seznam: Jedním kliknutím si můžete přidat zajímavé práce na Váš seznam a mat tak přehled o pracovních nabídkách, které Vás zaujali.

- Zpravodaj obsahuje informace o novinkách na JOBkralle, odkazy na aktuální blog - články a obecné informace. Tak můžete držet krok s novinkami pro hledání práce nebo Vaši kariéru.

- Mapa: Na stránce JOBkralle naleznete taky mapu s aktuálními pracovními nabídkami.

Díky mapě pracovních nabídek může každý velmi snadno získat přehled, ve kterém městě nebo kraji se hledá nejvíce pracovních příležitostí. Nejen pro pracovní nováčky, ale taky pro příležitostní pracovníky je to velmi zajímavé. Každý, kdo je ochoten se přestěhovat do jiného kraje, ten může na první pohled vidět, které oblasti jsou pro danou profesi nejvhodnější. Kdo chce získat pouze obecné informace o pracovní situaci v Česku, taky může využít tuhle službu. Nyní můžete snadno zjistit, na kterém místě v Česku je nejvíce pracovních příležitostí a které povolání je v určitém městě nejvíc vyhledáváno.

JOBkralle

JOBkralle Polsko praca.jobkralle.pl

JOBkralle Maďarsko www.jobkralle.hu

JOBkralle Česko www.jobkralle.cz