Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Erotické seznamky - jak fungují?

Na internetových portálech najdete inzeráty všeho druhu. Základem jsou klasické seznamky typu „on hledá ji“ či „vážné seznámení“ - šance na nalezení dlouhodobého partnera je zde však malá. Trochu jiný případ jsou erotické seznamky na sex - nabídky jsou zde totiž daleko přímočařejší.

Klasické seznamky - hledání vážného vztahu a partnera

Na internetových portálech najdete inzeráty opravdu všeho druhu. Základem jsou klasické seznamky typu „on hledá ji“ či „vážné seznámení“. Paradoxně tam je ale nakonec šance na seznámení přes internet ve smyslu nalezení dlouhodobého partnera spíše nižší. Nabídky bývají příliš obecné a nezajímavé a je jich tolik, že vás nakonec žádná nezaujme.

Ve vážných seznámeních prostě narazíte hlavně na jedince, kteří to berou vážně tak moc, že se vlastně ani pořádně seznámit nedokážou. Na každou schůzku jdou s vizí, že na ní potkají svou budoucí ženu, a chybí jim lehkost a nadhled. Pak není divu, že neuspějí. Omezující je paradoxně i kvantita aktérů. Příliš velké množství potenciálních partnerů a partnerek nutí uživatele těchto služeb k tomu, že se chtějí sejít s co nejvíce lidmi v co nejkratší době. Potenciálně vhodní partneři na seznamkách spíše prohrávají, neboť pro velkou variabilitu partnerů si nikoho nevyberou (než naopak jedinec s omezeným rozhledem a pouze několika možnostmi na seznámení), případně přeberou (např. vybírají moc dlouho a zcela již zmizí jakási prvotní „intuice“). Stojí je to čas, muže často i peníze a ve všech případech dost duševních sil. Odmítání je doslova denním chlebem všech, kdo se na seznamkách pohybují. Úspěch je ve většině případů roven nalezení jehly v kupce sena bez použití magnetu.

Seznamky erotické – flirtování a seznamování na sex

Trochu jiný případ jsou erotické seznamky kde uživatelé hledají rychlý flirt  čisezámení na sex.  Pokud hledáte sexuální povyražení, mohou být sex seznamky řešením.

Čím to je? Nabídky jsou zde totiž daleko přímočařejší, typu „ber nebo nech být“. Uživatelé se mohou výborně orientovat podle fotek, kterými se ostatní prezentují (někdy jde o skutečně velmi sexy erotická fota jako od profesionálů, viz např. erotická fotoseznamka Flirtkontakt.cz). Na erotické seznamky se totiž často registrují lidé, kteří si jdou přesně za svým jediným a poměrně nekomplikovaným úmyslem – čímž je právě rychle se seznámit, zaflirtovat a domluvit si rovnou sex – a pokud je zde zároveň poptávka i nabídka, není pak již příliš co komplikovaně řešit.

Důležitá je zde oboustranně jasná komunikace a otevřenost -  obě strany by si měli bez obalu vzájemně říci, co chtějí a co od sebe můžou čekat. Podstatné je samozřejmě aby obě strany přesně věděli, co chtějí a s jakým cílem na erotickou seznamku vstoupili. Toto je nutné sdělit případnému partnerovi a domluvit si pravidla vzájemného styku, jak vše bude probíhat. Pak může začít vztah na dálku nebo přímo osobní styk.