Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Naše-Vaše ZPRÁVY – annonce na DŘ.cz

Král zbojníků aneb Sehrajte vlastní muzikál

Napsal uživatel Pavel Kujal Neděle, 22 Leden 2012 12:07

Unikátní muzikálový projekt, který je určen pro všechny, kteří rádi zpívají, tančí, hrají divadlo a malují.

Vytvořili jsme muzikál s poutavými melodiemi a dobrodružným příběhem. Celkové hudební zpracování je snadno technicky a pěvecky proveditelné a zapamatovatelné, příběh slavného zbojníka nepostrádá napětí, romantiku ani humor. Pokud si zakoupíte náš projekt, usnadní Vám to zinscenování vlastního muzikálu. Obdržíte všechny podklady včetně instrumentálního zpracování na CD, které použijete jako hudební doprovod (nepotřebujete tedy živou kapelu). Také získáte na DVD záznam premiéry našeho muzikálu, jímž se můžete inspirovat při Vašem vlastním nastudování.

   

Legionářovy os(t)udy

Napsal uživatel Pavel Kujal Úterý, 10 Leden 2012 14:33

Nasmáli jste se u díla Haškova, nebo u díla Švandrlíkova? Dílo Klánovo doplní svůj díl do mozaiky humoristické literatury z vojenského prostředí!

Nejsou legie jako legie, není legionář jako legionář a stejně tak není kniha jako kniha. V této nenaleznete svědectví o dobách bojů našich vojáků v zahraničních armádách, které se udály skoro před sto lety. Tato kniha líčí osudy českého legionáře ve francouzských legiích v době nedávné, a ač služba v armádě přináší stejné nasazení života a odvahu jako v kterékoli jiné době, autor navazuje na tradici švejkovského pojetí války a podává vše s nevtíravým humorem. A navíc očima Čecha, který dříve než měl možnost poznat, co všechno s sebou v jeho domovině přinesla listopadová revoluce roku 1989, narukoval v Aubagne, aby si splnil klukovský sen zocelit nejen svaly, ale i svůj charakter v cizinecké legii. www.legionarovyostudy.cz

   

Vzlétněte s FlyUP.cz!

Napsal uživatel Fly Up Čtvrtek, 08 Prosinec 2011 14:05

Magazín FlyUp.cz vás překvapí – má SVĚŽÍ vzhled, POUTAVÁ témata pro muže i ženy a ORIGINÁLNÍ pojetí - listujete si v něm jako v časopise, přesto jste na internetu!

FlyUP.cz jste si navrhli vy, ČTENÁŘI internetových i tištěných magazínů. Z průzkumů vyplynulo, že vás nebaví být v čemkoliv limitovaní – u tištěných časopisů byste uvítali více informací a plnohodnotnější text, který se mnohdy vytrácel. Vy, kteří si rádi udržujete všeobecný přehled, neradi vynakládáte finanční částku na koupi více tématických časopisů. Na internetu jste si nejvíce stěžovali na klíčová slova, která, ač jste chtěli, nebo ne, odkazovala na různé další magazíny, stránky, podstránky, kde se hledaná informace stejně neobjevila. Většina textových magazínů na internetu je připravována na základě obsahu klíčových slov a cíleného směřování čtenáře, což v závěru není efektivní ani pro jednu stranu. Nekonečné bezduché klikání, to opravdu není zábava!

   

2. ročník mezinárodního metalového festivalu v ČR!

Napsal uživatel Anna Bedřichová Neděle, 26 Červen 2011 18:46

Metalfest 2011 byl zahájen čechy Maelsotrm, kteří neměli moc velkou návštěvnost, protože byli moc brzo! Další vystoupili Sons of Season, kteří na tom nebyli o moc líp, ale jejich muzika je nářez! A další na scénu přišli seveřané Crimfall, kteří trošku rozproudili metalovou krev!!!

Bohužel jsem chyběla na Milking the Goatmachine a Krisiun, ale podle doslechu to byl extrémní nářez. Suicidal Angels naprosto rozpoutali peklo a docela slušný kotel řval jako o život, navíc zpěvák ke konci vytáhl na pódium pár fanoušků a ostatní neváhali a vlítla tam půlka diváků :D