Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Vzlétněte s FlyUP.cz!

Magazín FlyUp.cz vás překvapí – má SVĚŽÍ vzhled, POUTAVÁ témata pro muže i ženy a ORIGINÁLNÍ pojetí - listujete si v něm jako v časopise, přesto jste na internetu!

FlyUP.cz jste si navrhli vy, ČTENÁŘI internetových i tištěných magazínů. Z průzkumů vyplynulo, že vás nebaví být v čemkoliv limitovaní – u tištěných časopisů byste uvítali více informací a plnohodnotnější text, který se mnohdy vytrácel. Vy, kteří si rádi udržujete všeobecný přehled, neradi vynakládáte finanční částku na koupi více tématických časopisů. Na internetu jste si nejvíce stěžovali na klíčová slova, která, ač jste chtěli, nebo ne, odkazovala na různé další magazíny, stránky, podstránky, kde se hledaná informace stejně neobjevila. Většina textových magazínů na internetu je připravována na základě obsahu klíčových slov a cíleného směřování čtenáře, což v závěru není efektivní ani pro jednu stranu. Nekonečné bezduché klikání, to opravdu není zábava!

FlyUP.cz přináší plnohodnotné informace hned v šesti tématických rubrikách: Auto-moto, Bydlení, Look, Cestování, Kultura, Gurmán. Každý měsíc a úplně zadarmo!

Kromě zajímavých článků, rozhovorů, představení novinek a trendů zde najdete reportáže z prestižních akcí, soutěže o zajímavé ceny a hlavně příjemné a přehledné prostředí pro všechny čtenáře. A to je teprve začátek! Těšit se můžete na další různorodé aktivity, které jsou v přípravách. A budou stát za to!

Prostřednictvím FlyUP.cz je možné oslovit širokou cílovou skupinu lidí. Všichni KLIENTI zde mohou aplikovat různé marketingové aktivity, jako například cílit kampaň na konkrétní čtenářskou skupinu dle dané rubriky, spojit promo s konkrétním tématickým zaměřením vybrané rubriky, nebo pracovat s různými jinými formáty přímo na míru – kreativitě se meze nekladou.

FlyUP.cz nebude parazitovat na internetu díky nepřebernému množství klíčových slov, ale naopak -  jeho strategie je stavěna na cíleném oslovování čtenářů a vytváření plnohodnotné čtenářské obce. Základem pro zdravou cílovou skupinu je povědomí o magazínu a jeho cílené navštěvování.

Více na www.FlyUP.cz!