Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Zdraví a zdravotnictví

Hubněte zdravě s pomocí čínské medicíny!

Napsal uživatel Eva Čepeláková Pátek, 12 Září 2014 12:03

Tradiční čínská medicína a hubnutí? Že vám to nejde dohromady? Omyl. Čínská medicína totiž využívá efektivní a velmi příjemné, osvědčené postupy, které vedou k trvalému zhubnutí. Nevěříte? Ptom čtěte dále...

   

Jak máte kávu nejradši?

Napsal uživatel Ondřej Vomočil Neděle, 14 Duben 2013 20:26

kavaKaždý si ji vychutnáváme jinde

Káva – zrnková, mletá, kávové kapsle, … Každý z nás je jiný a má rád jiné věci, tudíž dáváme přednost i jiné kávě. A navíc v jinou dobu, při různých příležitostech. Ať už patříte k těm, kteří si nedovedou představit svou snídani bez šálku tohoto povzbuzujícího nápoje, nebo si raději vychutnáte kvalitní kávu při posezení s přáteli, měli byste o této horké slasti něco vědět.

   

Antibiotika mohou přestat být účinná

Napsal uživatel Andy Lopaga Čtvrtek, 10 Leden 2013 17:57

Medicína řeší aktuálně velký problém, který spočívá v tom, že bakterie začínají být vůči antibiotikům rezistentní a banální choroby se časem mohou stát nemocemi vážnými, které povedou až k úmrtí pacienta. Tento stav má na svědomí nadužívání antibiotik.

   

Běžecký pás pro trénink doma

Napsal uživatel Miroslav Stříška Neděle, 06 Leden 2013 16:37

Chůze a běh zajisté patří k tomu nejpřirozenějšímu pohybu, který můžeme svému tělu dopřát. Rádi přes léto běháte, ale když napadne sníh, už se vám nechce? Trápí vás v zimě problémy s dechem nebo se nemůžete při běhu zahřát? Vyzkoušejte běh na běžeckém pásu. Tato aktivita je samozřejmě báječnou alternativou k běhu a chůzi i během teplejších měsíců v roce.

   

Proč si koupit elektronickou cigaretu?

Napsal uživatel Michaela Brázdilová Neděle, 30 Prosinec 2012 13:53

Moderním trendem posledních dob je elektronické kouření. Díky elektronické cigaretě může kuřák do sebe dostat nikotin, aniž by byly plíce zamořeny nepříjemným a vysoce škodlivým tabákovým dýmem. V posledních letech byla zaznamenána rostoucí poptávka po elektronických cigaretách. Proč je elektronická cigareta tak oblíbená? A proč byste si ji měli koupit i vy?

   

Liposukce

Napsal uživatel webdomena Pátek, 09 Listopad 2012 15:19

Neinvazivní Liposukce - lipolýza

Exilis - to je moderní bezbolestná liposukce 3.generace

EXILISzískal další vysoké ocenění - cenu za nejlepší produkt na zpevnění pleti na americkém prestižním summitu The Aesthetic Show v Las Vegas.