Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Liposukce

Neinvazivní Liposukce - lipolýza

Exilis - to je moderní bezbolestná liposukce 3.generace

EXILISzískal další vysoké ocenění - cenu za nejlepší produkt na zpevnění pleti na americkém prestižním summitu The Aesthetic Show v Las Vegas.

Lipolýza - štěpení tuků - nejvhodnější metoda neinvazivní liposukce na odstranění tukových polštářků, vytvarování postavy, odstranění nerovnosti a zpevnění pokožky, ideální také po klasické liposukci a po kryolipolýze.

Průběh ošetření přístrojem exilis

Celá procedůra je velmi rychlá a trvá 20 až 30 minut. Na jedno sezení je možno ošetřit čtyři plochy např. 2x vnější a 2x vnitřní stehno nebo břicho, bederní část a část pod prsama maximálně však do 1000 cm2 na jedno ošetření. Po ošetření nabízíme 30-ti minutovou lymfodrenáž, která je v den ošetření zdarma. Pro dosažení skvělých výsledků je doporučeno absolvovat minimálně čtyři ošetření, mezi kterými by měla být pauza 10 až 14dní. Po celou dobu terapie je potřebné hodně pít čistou bezbublinkovou vodu (čím více tím lépe) minimálně 2 až 3 litry denně, která pomáha odplavovat váš oddělený tuk z těla ven.

Pitný režim

S pitným režimem je potřebné začít dva dny před prvním ošetřením. Dále je dobré během celé terapie pravidelně jíst a dodržovat zdravé stravovací návyky, vyvarovat se alkoholu a tučných jídel. Každá procházka navíc se počítá. Po ošetření můžete vidět na kůži mírné zarudnutí, které však do druhého dne zmizí.

Posílení efektu hubnutí 

Ne jen pro účinnou detoxikaci a efektivní odvod tekutin z těla ale i pro celkové posílení vlastní imunity doporučujeme současně s liposukci absolvovat kuru jednoho z lepších adaptogenu  - odvar Laodžan (imperátorský produkt tradiční čínské medicíny).