Dáme řeč - komunikační web! Blogy, články, copyright, inzerce zdarma...

Proč si koupit elektronickou cigaretu?

Moderním trendem posledních dob je elektronické kouření. Díky elektronické cigaretě může kuřák do sebe dostat nikotin, aniž by byly plíce zamořeny nepříjemným a vysoce škodlivým tabákovým dýmem. V posledních letech byla zaznamenána rostoucí poptávka po elektronických cigaretách. Proč je elektronická cigareta tak oblíbená? A proč byste si ji měli koupit i vy?

Elektronická cigareta je od klasické tabákové cigarety odlišná tím, že při jejím kouřením nevzniká nepříjemný tabákový dým. Do těla se nedostávají žádný dehet a karcinogenní látky jako u tabákové cigarety. Elektronická cigareta má v cartridgi e liquid neobli tekutou náplň, která obsahuje čistý nikotin. Ten se pak dostává do kuřákova těla a uspokojí jeho závislost na nikotinu.

Jak elektronická cigareta funguje?

Princip fungování je naprosto jednoduchý. Jakmile totiž kuřák potáhne z elektronické cigarety, aktivuje se atomizér, který zahřeje e liquid. Následně se tato tekutá náplň přemění na páru, kterou kuřák vdechuje a vydechuje. Pára obsahuje čistý nikotin a další méně škodlivé látky. Nemůžeme říct, že je elektronická cigareta zdravá, ale je rozhodně šetrnější ke zdraví kuřáka než klasická tabáková cigareta.

Jestliže chcete potěšit své blízké, pak můžete koupit jako dárek k narozeninám i elektronickou cigaretu. Takový dárek každého kuřáka určitě potěší.